Podohradská 1704/1, Praha 13, Praha

Implantát Straumann s korunkou • 28 000 Kč

Metalokeramická korunka • 6 000 Kč

Rentgen zubů • 150 Kč

www.yurmax.cz
Soukromá stomatologická ordinace s nabídkou komplexní zubní péče. Estetická stomatologie, fazety bez broušení, implantace zubů, v...

Léčené nemoci

6 000 Kč

150 Kč

1 500 Kč

Umístění: YURMAX Fotokompozitní výplň

Opakovala bych s názory jiných, ale musím říct, prostředí krásné, uklidňující přístup, vše šlo hladce, profesioálně a bezbolestně. A já odjiždím s dobrým pocitem, že jsem eliminovala rizika působení amalgamu. Děkuji moc za tu možnost!!!

Umístění: YURMAX Jiný

Pan doktor je opravdu profesionál. Návštěvy u něj považuji za nejlepší investici do svého zdraví! Po odstranění amalgámů a nápravy panem doktorem se cítím jako vyměněná. Jeho postupy jsou na velmi vysoké úrovni a stejně tak přístup k pacientovi i jednání! Stejně tak kolegyně.
A ještě příjemné a hezké prostředí.
Moc bych si přála více takových profesionálů i v jiných lékařských oborech.

Umístění: YURMAX Fotokompozitní výplň

Výborný zubař, všem kdo mají amalgánové plomby, ale i jiné problémy se zubama bych návštěvu doporučil!

Umístění: YURMAX Fotokompozitní výplň

Plně doporučuji toto špičkově vybavené pracoviště poskytující mj. bezpečné nahrazení amalgámových výplní. Příjemnější stomatologické ošetření jsem nezažila, přestože zkušeností mám pro zvýšenou kazivost za celý život dost. Jako pacientka Výzkumného ústavu stomatologického jsem byla roky zvyklá na trpělivou záchovnou péči na úrovni. Pana doktora Jurčenka jsem nyní vyhledala pro řešení několika zubů s velkými amalgámovými výplněmi starými přes 30 let, které dle názorů mé stávající ordinace už nebylo možno kvalitně nahradit bezpečnějším materiálem. Úvodní vyšetření pana doktora Jurčenka mi dalo přehled o reálném stavu každé výplně i tkání pod ní, včetně promítnutí grafického znázornění a detailních rtg snímků, a umožnilo naplánovat léčbu. Veškeré mé dotazy byly s respektem a plně zodpovězeny. Druhá návštěva zahrnovala rekonstrukci 2 zubů horní čelisti s kazy hluboko pod amalgamovými výplněmi, kde zdravé zuboviny mnoho nezbývalo. Odstranění amalgamových výplní dle protokolu IAOMT bez toxické zátěže proběhlo dle popisu na webu, a příjemně překvapilo rychlostí a komfortem pro pacienta. Většina ze 2 hodin návštěvy byla věnována ošetření kazů, tvorbě fotokompozitních výplní a dobudování chybějících částí zubů do funkčního tvaru. Výsledkem návštěvy jsou 2 "nové" bílé a plně funkční stoličky. Pryč je nepříjemné trnutí i zvýšená teplotní citlivost obou zubů. Vše proběhlo v leže ve velmi pohodlném křesle, absolutně bezbolestně a s pohodlím umožňujícím mi po celou dobu relaxovat. Mimořádná zručnost, rychlost a koncentrace lékaře, sehranost s milou asistentkou, vlídné jednání, špičkové vybavení a příjemné prostředí za peníze, kterých rozhodně nelituji. Doporučuji ordinaci YURMAX každému, kdo hledá odbornou komplexní a zároveň komfortní stomatologickou péči pro své dlouhodobé zdraví. Vhodné i pro pacienty se strachem z ošetření. Děkuji moc a upřímně se těším na další návštěvy.

Umístění: YURMAX Odstranění amalgámu

Vážení čtenáři a hledající dobrého zubaře.
Pan doktor Jurčenko je skutečný PAN doktor - a to naprosto ve všech směrech. Já bych ráda navíc přidala informaci týkajících se amalgámu. Jelikož čtete tyto reference, nejspíš ke s Vám dostala informace, že amalgám obsahuje polovinu RTUTI, což je jedna z nejjedovatějších substancí pro lidské tělo. Nemá smysl pátrat proč a kdy a kdo usoudil, že mít rtuť v ústech nevadí, zatímco všude jinde (a to i v mnohem menším množství než v našich ústech) je to látka generující nutnost evakuace. Zkrátka je potřeba se amalgámových výplní zbavit BEZPEČNĚ. Sama jsem prošla před necelým rokem procesem odstranění čtyř výplní v běžné ordinaci a kdybych mohla vrátit čas, v žádném případě bych tuto chybu neudělala. Následky NEBEZPEČNÉHO (BĚŽNÉHO) odstranění amalgámu se u mě projevily obdobím horeček, úporných migrén, extrémního nočního pocení ... dodnes nejsem 'zpět' na své původní kondici, mám arytmie, hůře se mi dýchá, jsem mnohem unavenější než dříve. Věřím, že tělo se vzpamatuje, ale ze své zkušenosti všem moc a z celého srdce doporučuji a přeji, aby včas dospěli k poznání, že tady opravdu hovoříme o možnosti prodloužení života, kterou absolutně není možné vyjadřovat v penězích. Já jsem k odstranění svých (a manželových) amalgámů přistoupila jako k jedné z nejlepších životních investic - v tom případě je cena opravdu směšná. Jistě je možné si za sumu, kterou vydáte za odstranění například 13 amalgámových výplní, pořídit 8 let staré auto. Ale když Vám bude parkovat u hrobu, stejně si ho neužijete ;-). Trocha nadsázky, ale opravdu vážné téma. Pan doktor Jurčenko je jediný v naší zemi, kdo má vybavení umožňující bezpečné odstranění amalgámu. Za sebe, manžela i naší babičku Vám mohu jeho péči 100% doporučit. Jsem nesmírně ráda, že jsem ho našla a že tu v Čechách někoho takového vůbec máme. Pane doktore, děkuji :-). Z. Krajícová

Umístění: YURMAX Odstranění amalgámu

V ordinaci YURMAX jsem si nechala odstranit 8 amalgámových výplní a zuby vyplnit výplněmi z bezpečného materiálu. Výsledek je profesionální. Zuby mi byly nejen nově zaplombované, ale na některých místech i pěkně esteticky dostavěné. Finanční investice nelituji. Mělo to smysl. Tento lékař a jeho sestřička (asistentka), která vždy povzbudí, si získali moji plnou důvěru. S lékařskou péčí jsem byla nadmíru spokojena. Pan doktor S. Jurčenko je člověkem na svém místě, dalo by se říct lékařem podle Božího srdce. I přes vysokou profesionalitu s komplexními vědomostmi si zachoval pokoru a vlídnost. Jeho sehraná spolupráce s milou a šikovnou asistentkou, trpělivost, zručnost a ochota se snahou zachránit, co se ještě přirozeně dá, je velkou předností jeho každého ošetření. V ordinaci vás přivítá příjemná přátelská atmosféra, provází vás citlivý přístup s respektem k vaší vůli a přání. Proto vřele doporučuji nejen své rodině. Děkuji pane doktore. M. Tomíčková

Umístění: YURMAX

Nejlepší stomatolog, kterého znám. Po té, co jsem odešla od tří necitlivých arogantních zubařů, konečně jsem našla super profesionála s lidským přístupem, který mi spravil chrup. Doktor Jurčenko mě bezpečně zbavil všech amalgámových plomb a nahradil je bílými. Skvěle to vypadá a je to samozřejmě také mnohem zdravější. Velice zručně mi přeplomboval i ty zuby, o kterých mi předešlá zubařka říkala, že přeplombovat už nejdou. Už je to témeř dva roky a plomby pořád vypadají skvěle a drží. Kromě toho mi pan doktor precizně zavedl skvěle vypadající implantát, takže po letech problémů se zubaři a s jedním zubem, mám konečně zase krásný úplný a zdravý chrup. Jsem s prací pana Jurčenka tak spokojená, že už u něj hodlám i zůstat, přestože jsem až z Jihlavy.

Umístění: YURMAX Oprava zubů a odstranění amalgamu

Pan doktor je profesionál. To jak přistupuje k odstranění amalgamu nemá v ČR obdoby. Věřím, že jedině tuto metodu, tedy podle protokolu IAOMT, je možné nazvat bezpečné odstranění amalgamu. Dnes je tomu 2 roky co mi dělal 15 výplní a zatím žádný problém.

Umístění: YURMAX Amalgam

Pan doktor Jurčenko je velmi pečlivý, svědomitý člověk, který hledá komplexní řešení Vašich problémů v dutině ústní. U pana doktora jsme byli spolu s manželem na odstranění amalgámových výplní. Jsme velmi rády, že jsme se k tomuto kroku odhodlali právě v ordinaci Yurmax, která splňuje jako jediná v ČR a SR bezpečné odstranění amalgámu dle cerifikace IAOMT. Vše proběhlo na PODTRŽENOU JEDNIČKU. Se sestřičkou jim jde práce od ruky a milé úsměvy od velmi příjemných osob, ochotou, trpělivostí, odvedená práce, která převyšuje 100% , jsou zde samozřejmostí. Panu doktorovi Jurčenkovi DŮVĚŘUJI a jsem ráda, že jsme se dostali do jeho péče. Mohu jej vřele doporučit ostatním, kteří ještě váhají. Pan doktor je zubař s VELKÝM Z.

Umístění: YURMAX Výměna amalgámových plomb

Ordinaci Yurmax jsem si vybrala jako jedinou v České republice, kde je možné bezbečné odstranění amalgámových plomb. Přítomnosti těžkých kovů v mém těle jsem částečně přisuzovala chronické problémy se zdravím a imunitou. Měla jsem deset výplní a postupně je po kvadrantech nechala opravit. Prostředí ordinace je příjemné, pan doktor i jeho asistentka velmi milí-odborníci na svém místě. Ošetření vždy proběhlo velmi rychle, pečlivě. I můj stomatolog velmi pochválil z profesního hlediska vzhled bílých výplní. Zpočátku jsem měla opravované zuby citlivější a myslela jsem, že je něco v nepořádku, ale zhruba za 1 měsíc citlivost ustoupila. Vynaložené větší částky nelituji. Doporučila bych pana doktora Jurčenka všem, kteří zvažují odstranění amalgámů, je to jeden z klíčů ke zdraví!

www.yurmax.cz

Léčené nemoci