zubni plomby

dobry den,po 7 mesicih mi vypadla bila plomba chtel bych se zeptat jestli se vztahuje naka zaruka na bile plomby,ponevadž jsem zase platil za novou dekuji za info a omluvte moji gramatiku jakub.
Dobry den.na to musíte zeptat v ordinaci, kde vám to dělali . Hezky den

Pokud jde o selhání výplně /ne o nový kaz apod./ opravy na ní by alespoň do 1 roku měly být provedeny jako bezplatný servis.PS
u nás to funguje tak, že když poprvé vypadne, mohla se stát nějaká chyba a pak pacientovi zhotovím novou zdarma. Pokud vypadne i podruhé (což se mi zatím nestalo), vymyslíme s pacientem jiné, spolehlivější, řešení dostavby zubu (jedná se o zuby, kdy výplň na zubu z technických důvodů již nemá moc šancí držet).

S pozdravem...

MDDr. Petr Mochow
Dobrý den, děkuji za otázku.
"Bílá" je velice subjektivní popis plomby. Bílou mohou být jak provizorní tak i definitivní výplně z cementů či kompozitů. Jestli není uvedeno jínak, standardní záruka na stálou výplń - 2 roky.

Obdobné otázky