Vyrážka na obličeji

Dobrý večer,
15letému synovi se během týdne výrazně rozšíříla vyrážka v obličeji. Dříve (cca období dvou měsíců) se jednalo o zarudlá místa kolem nosu, nyní během týdne nastal obrat k horšímu, pupínky jsou na bradě a dnes i na čele (ještě naštěstí nejsou zarudlé)...
Je alergik (pyly), alergoložka radila kůži promašťovat, ale nemyslím si, že to zabírá, spíš se to rozlézá....zkoušeli jsme různé "mastičky"...... dnes jsem mu dala zyrtec, tak to možná trochu potlačí. Neměli byste v blízké době nějaký volný termín? Ideální je pro mě bohužel až odpoledne od cca 14 hodiny, abych nemusela odcházet z práce.....
Děkuji Vám.
Dobrý den. Můžete se zastavit každé po, stř nebo čtvrtek od 7:45-11hod.
S pozdravem sestra Váchová

Dobrý den,v našem ústavu se zaměřujeme hlavně na estetickou dermatologii.Vy byste v každém případě měla se synem co nejdříve navštívit vašeho dermatologického lékaře, aby nedošlo k zanedbání stavu. Váš problém je zdravotního typu, tudíž léky a ošetření by vám měl poskytnout dermatolog, který má navíc smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Obdobné otázky