vypadávání vlasů

Dobrý den, zkoušela jsem snad vše, ale bohužel si myslím, že s mým problémem bych se měla obrátit právě na vás. Brala jsem téměř 4 roky hormonální antikoncepci a můžu říct, že po tu dobu se mým vlasům vedlo opravdu dobře. Zvrat nastal po vysazení prášků. Do půl roku mi vypadala polovina vlasů. Od té doby (jsou to více než dva roky) se mé vlasy nelepší. Mám jich tragicky málo a nic nepomáhá. Je možné, že mám rozhozené hormony? Např. více testosteronu atd.? Děkuji
Dobrý den, bez vyšetření těžko říct. Nadbytek mužských hormonů může být jednou z příčin, ale rozhodně ne jedinou. Pokud chcete, objednejte se na konzultaci a zkusíme něco vymyslet. Hezký den M.Rosická

Obdobné otázky