SEXUÁLNÍ HARAŠENÍ

Dobrý den paní/e doktore/ko, před několika dny se mi zhroustil svět. Udělal jsem, co jsem nechtěl. Pokud mohu, rád bych Vám napsal, jak to začalo. V sobotu 16.1 jsem byl FB (facebook) a zdi byla slečna , která měla napsano : ,, Kdo dá like, tomu pošlu fotku '' , tak jsem ze zvědavosti dal LIKE. Slečna obratem poslala fotku, která byla z profilu. Začaly jsme si psát, jenže v přítomnosti mé manželky :(... Nejdříve to bylo takové informace zjišťovací.. o každým z nás.. Po té jsme si psali o sexu a partnerech. Chtěla po mně fotky mého přirození , tak i já jsem vyžadoval to samé. Fotky zaslala.. Manželka měla podezření, tak se mi podívala do Messengeru a tam viděla celou konverzaci.. a to jí strašně ublížilo, nejraději bych se za to zabil. Nyní je u svých rodičů a já jsem doma sám. Chci ji získat zpět. JE MÝM SVĚTEM!!! To co bylo v té koverzaci jsem ani nemyslel vážně , byl to okamžik záblesku. NIKDY JSEM MANŽELKU NEPODVEDL A NIKDY JSEM TO NEUDĚLAL, NEUDĚLÁM A POKUD BUDEME SPOLU , TAK TO ANI NEPLANUJI DO BUDOUCNA.Moc si přeji, abychom mohli začít nový START a udělat za sebou velkou čáru,co se tohoto týká. S manželkou jsme spolu 9let jako přítel a přítelkyně, 2roky jsme manželé. Nechci vše ztratit, ona je vše na čem mi záleží. Nyní, když mi zavolá a zeptá se mě na nějakou věc, ať řeknu cokoliv, nevěří mi. Chci si získat její důvěru.. Už nikdy nebudu LHÁT v mém slovníku toto slovo neexistuje. Ještě další věc, kterou zjistila, že jsem své kolegyni ( opravoval jsem jí mobil ) podíval do obsahu fotek a měla tam fotky nahé, které měla pro svého přítele , vzhledem k tomu, že se mi pouze líbila a něměl jsem žádné jiné postranní myšlenky si fotky zkopiroval a vložil do mého PC. Manželka mi teď říká, že jsem uchyl a že to není normalní.. A ať se dám vyšetřit u sexuologa. Před 2 lety jsem byl operován na kavernom, který byl v obalsti chování,mluveni atd. temporal.vlevo. Manželka si všimla, že jsem se změnil v chování po té operaci. Že jsem sebestředný, nelítostný vůči ostatním, atd. Já žadné změny nepociťuji, ale pokud je možné, rád podstoupím všechna různá vyšetření, která jsou možná. Pane/ní doktore/ko, moc si přeji , aby náš vztah nezkrachnul. Moc jí miluji a vždycky to tak bylo. Co si o tom myslíte. Děkuji

Roman
Dobrý den, bylo by vhodné, abyste navštívil psychologa a domluvil si psychoterapii, kde byste měl prostor podrobně rozebrat motivy svého chování. Současně by bylo vhodné , pokud bude manželka souhlasit, navštívit párového terapeuta a společně zkusit pojmenovat, co každý z Vás v dané situaci prožil a zjistit, jestli se Váš vzájemný vztah dá urovnat. s pozdravem dr.Goldová

Obdobné otázky