Plastika pro zpevnění břišní stěny.

Dobrý den pane doktore,prosím o radu. Po laparoskopické operaci žlučníku mi dvakrát povolila břišní stěna.Dvakrát mi byla vložena síťka a 2x to znovu povolilo kvůli oslabení břišní stěny.V součastné době mám znovu břišní kýlu, která se mi zvětšuje. Byla mi doporučen plastika pro zpevnění břišní stěny a po té vložení nové zpevňovací síťky.Proto se na vás obracím,zda by jste mi tuto plastiku nemohl provést, popřípadě poradit na koho se v KN Liberec obrátit. Děkuji Jitka Žilová. Má e-mailová adr. zilova .jitka@outlook.com Tel.č.773546107
Dobrý den, vašim problémem je tzv. kýla v jizvě. V určitém procentu případů se může udělat po kterékoliv břišní operaci, tedy i po laparoskopické. V KNL máme tzv. Kýlní centrum specializované právě na operace kýl. Navštivte proto objednací poradnu kterékoliv úterý - není nutné objednání - v přízemí chirurgického pavilonu KNL od 9 do cca 12 hod. Bude se Vám věnovat buď vedoucí Kýlního centra MUDr. Škach nebo jeho kolegové, kteří mají s operacemi kýl největší zkušenosti. Abychom zvolili optimální postup, musíme Vás v poradně vidět a vyšetřit. S pozdravem M. Valenta

Obdobné otázky