Mohu k vám na prohlídku ?

Dobrý den,navštěvuji svého gynekologa v Milevsku a nejsem si úplně jistá že je vše u mě v pořádku.Tak se chci optat zda bych k vám mohla zajít na konzultaci a prohlídku ikdyž u vás nejsem registrovaná.Třeba v budoucnu bych se k vám přehlásila.Mám problémy s pravidelnou menstruací a taky mi gynekolog našel cystu na vaječníku.Chtěla bych vyšetřit i u i jiného gynekologa pokud by to šlo.Děkuji � temberková
Dobrý den, samozřejmě můžete přijet na konzultaci. Čt a pá mám gynekologickou ordinaci, poliklinika Mazurská, MEDA, pondělí a středy jsem v Sexuologickém ústavu. Můžete zavolat sestřičce Báře a domluvit se, kdy do gynekol.ordinace přijdete. spojení je na internetu.Ona Vám i vysvětlí, jak se k nám dostanete. s pozdravem MUDr. Luděk Fiala

Obdobné otázky