co je osteoporoza

Dobrý den pane doktore.Je mi 64.let.Jsem po operaci páteře C5/C6,mám titanové implantáty.Pak jsem po operaci srdce,mitrálni chlopňa biologická.Mám degenerace celé páteře...artrozu 2.stupně,osteoporozu,chondrozu,osteofyti po celé páteři.Hiatovou henii,chronickou žilní insuficienci DKK.Nejvíc mne trápi točení hlavy.Stáva se mi to 3.krát do měsíce tak že mne začně tlačit na páteři a pak se strácim až omdlím a pak se vrátim.Je to strašné,bojím se sama chodit že odpadnu .Mám nevidomého syna a bojím se s ním chodit .Prosím poraďte mi .Děkuji Ludmila.
Dobrý den. Dotaz mi prosím uložte do webu ZbynekMlcoch.cz , děkuji.

Obdobné otázky