Co dělat, abych už neměla velké záchvaty?

Dobrý den, již 16 let se léčím s juvenilní myoklonickou epilepsií, podle MRI mozku mám arachnoidální cystu v zadní jámě ve střední čáře, popisovanou již na CT v roce 2003, srovnání velikosti prý není dobře možné. Moje mamka epilepsií trpí od 14-ti let. Ze začátku nemoci jsem měla slabé záškuby, vypadávaly mi předměty z ruky, po nasazení Depakinu 500mg, poté kombinace s Kepprou 500mg a následném vysazení Depakinu se vše úplně zlepšilo, žádné záchvaty jsem od té doby neměla. Od letošního května se u mně objevily zničehonic velké záchvaty, zejména v noci, začne mi být zle, začátek vnímám, poté upadnu do bezvědomí, několikrát jsem se pokousala, nesliním, pěna od pusy mi neteče. Záchvaty mám každé tři týdny nepravidelně, bez zjevné příčiny. Na EEG z 12.5.2015 je normální pozadí, monomorfní výboje FT dx se šířením druhostranně. Lékařka mi postupně navyšovala Keppru 500mg na 1-0-1 a přidala zpět Depakine 500mg na 1-0-1. Po největším záchvatu cca.před měsícem a půl přidala Rivotril, který nyní postupně vysazuji. K tomu beru ještě Magnesium Lacticum 1-0-1. Občas mívám slabounké poruchy vidění, jako začátek záchvatu, ale do půl hodiny zmizí. V pátek jsem měla další záchvat, na ulici, neupadla jsem do úplného bezvědomí, měla jsem poruchu vidění, bezvědomí bylo tak na 3/4, mohla jsem volat o pomoc, ale na telefon jsem neviděla. Naštěstí jsem se dobouchala na sousedy a ti mě odvedli domů. Dnes jsem to volala své lékařce a ta si to pouze zapsala a nic neřešila. Na kontrolu až v lednu, žádné léky nepřidávat, žádná další vyšetření, nic...i o tu magnetickou rezonanci jsem si musela říct sama. Prosím co mám ještě dělat? Chci lékaře, který tyto stavy bude řešit a ne že si to jen zapíše. Jezdím do práce autobusem, pracuji 11 hodin krátký/dlouhý a teď vím, že záchvat můžu dostat kdekoliv a kdykoliv. Jsem žena a bydlím v Liberci. Můžete mi prosím doporučit nějakého schopného lékaře, který bude tyto stavy řešit a záchvaty mi zmizí? Měla bych s tímto stavem nárok na částečný invalidní důchod? Moc Vám děkuji.
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Podle toho co popisujete jste , myslím, léčena dobře, nicméně pokud bych se měl vyjádřit opravdu fundovaně, musel bych Vás vyšetřit a vidět i obrazovozu ( CT a MRI) dokumentaci. Pokud máte zájem, můžete se on line objednat na našem webu, naše služby jsou placené, ceník tam taky najdete . S pozdravem.
Doležil

Obdobné otázky