Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie • 1 000 Kč +3 Více

Partnerská psychoterapie • 1 600 Kč

Psychosomatika • 1 000 Kč

Psychoterapie • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 600 Kč

Counseling.cz

ENGLISH SESSIONS AVAILABLE. SCROLL DOWN FOR MORE DETAILS.

Ve své soukromé praxi v centru Prahy, se věnuji převážně práci s lidmi, kteř...

Léčené nemoci

• Krize ve vztahu
  • Životní krize
  • Prokrastinace
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Paní Dominiku Kratochvílovou hodnotím více než velmi pozitivně. K Dominice jsem začal chodit se svým problémem, avšak velmi rychle poznala, že problém je jinde. Kromě toho, že je moc milá, umí skvěle naslouchat, nechá Vás mluvit, pečlivě naslouchá, přináší cenné rady a názory, přišlo mi že vcelku lehce najde souvislosti, které by mě ani ve snu nenapadly :-). Nikdy jsem si nemyslel, že by takováto sezení a víceméně jen příjemné povídání si, mi mohla nějak výrazně pomoct. Dnes jsem od ní odcházel skoro se slzami v očích - ovšem z radosti z vykonané práce, lepšího života, většího sebevědomí, z úspěchů a štěstí. Spoustu práce je ještě přede mnou, ale změnu vidím VELKOU a to jen díky jí. Motto na www stránkách paní doktorky "Rozkveťte do života" došlo u mě naprostého naplnění. Děkuju moc!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice oceňuji, že mne paní Dominika přijala tak brzy po mém požadavku. Už díky prvnímu sezení jsem si začala rovnat priority jak v rodině, tak v zaměstnání. Konzultace a celková příjemná atmosféra mi velice pomohly a zase nabily pozitivní energií. V sezeních chci rozhodně pokračovat, protože cítím, že s paní Dominikou najdu tu správnou cestu, jak z mého začarovaného kruhu.

Dominika má nadání dobře naslouchat a nacházet souvislosti, které jsem si sám nedovedl uvědomit. Sezení s Dominikou mi pomohly utřídit si mé vztahy a obtíže. A také věci, které mě trápí, lépe pojmenovat a porozumět jim. _ok

Paní Kratochvílová má vzácnou schopnost pochopit potíže klientů v mnoha oblastech: rodina/vztahy, práce/kariéra a vysvětlit psychosomatické obtíže v souvislosti s konkrétní životní situací. Je to především díky její vlastní zkušenosti, která z ní v kombinaci s důslednou psychologickou průpravou dělá výjimečnou terapeutku. TN, manažer, Praha

Jemná a přitom velmi trefná. Tedy alespoň tak na mne působila jedna její nenápadně vyřčená, těměř řečnická otázka, kdy však myslím Dominika velmi dobře věděla, co dělá/ komentuje. Poznámka k mému vyprávění, že jednu větev rodiny opomíjím, ve mne hlodala a nepustila mne, dokud jsem si to sama v sobě nevyjasnila a nepřipustila si i méně hezké věci o sobě.
Lenka Mrázová