Praktický lékař gynekolog
Br. Veverkových 2874, Karviná

Upozorňovala jsem na poruchy krvácení-spíše špinění, tak mě odbyl, že jsou to ovulační poruchy, nakonec mě odvezli na poslední chvíli ...mimoděložní těhotenství. Neobtěžoval se ani odebrat krev, kde by se to těhotenství prokázalo.Pak další zkušenost...vřídek na čípku, jen to měřil a že je to v normě...po návštěvě jiného doktora okamžité odstranění zmražením. MUDr. NEDOPORUČUJI !!!

K panu doktorovi už chodím 30.let a nikdy jsem se nesetkala s arogancí a nepříjemností ,jak píšou jeho ostatní klientky.Vždy vše vysvětlí,je se třeba ptát,nebát se. Myslím si že nikdo není dokonalý,každý máme své dny.Dělám taky ve zdravotnictví a divili byste se s jakými lidmi musíme mluvit.Nikdy bych ho nevyměnila.Rodila jsem 4x a přesto ,že jsem měla 2 těhotenství rizikové,vše vždy dopadlo dobře a dnes už se těším z vnoučat.

k panu doktorovi chodím už hodně let a jsem spokojená. Pokud jsem měla problémy, vždy mi dobře poradil a vysvětlil. L.K.

Jako doktor nic moc, zanedbal mi také péči v těhotenství, kdy jsem měla veliké otoky, rada nad zlato: polohujte nohy, no a pak už jsem svištěla rychlou do ostravy.

AROGANTNÍ, NEPŘÍJEMNÝ!!! Vysvětlit sice umí, ale bavit se s lidmi respektive s ženami - neuvěřitelné! Nejen že se mi nelíbilo chování ke mě, ale i k jiným pacientkám - z kabinky se toho dozvíte... A kdybych měla upozornit na jeho péči o mé těhotenství, v posledním trimestru - rychlejší nárust váhy - "...vím, že jsou Vánoce, ale uberte s cukrovím...", kterého jsem se ani nedotkla! Otoky až na stehna - "...nepijte ty minerálky...", které jsem nepila! Až po porodu, který jsem zázrakem přežila, mi bylo zjištěno, že to byly příznaky těhotenské kardiomyopatie!! U této diagnósy je psáno, že takovéto příznaky varují a je třeba hned opatřit speciální vyšetření! Né, já se totiž přejídala a neposlouchala rady lékaře - podle PANA DOKTORA. 9 měsíců jsem to vydržela, pak ještě pošestinedělní prohlídka a to byla poslední kapka jeho arogantního chování vůči mě, nenechám se tak ponižovat a vy se také nedejte! Horšího doktora jsem ještě nezažila!!! KONECKONCŮ JEHO PRÁZDNÁ ČEKÁRNA MLUVÍ ZA VŠE!

tento lekar je moc dobry doporucuji vsem mam s nim dobre skusenosti a hodne mi pomohl doporucuji vsem Plasgurova

lékař,který neumí pořádně nic vysvětlit....jen umí posílat do nemocnice s každou maličkostí...hned po porodu jsem od něj odešla...

Pan doktor je velice milý, pečlivý, vše vysvětlí a není mu lhostejný osud pacienta.

Pan doktor mi vždy dokazal vysvětlit co se se mnou děje, a to i když jsem měla velké zdravotní problémy v podobě cysty na vaječníku, kterou mi puvodní doktro chtěl odstranit chirurgicky, Zato pan Doktor Tománek přišel s řešením které bylo výborné, nemuseli mně řezat. Následně jsem si objevila pod paží bulku, měla jsem strach zda to není nádor, pan doktor mně bez jakýkoliv výkrutu ještě týž den objednal na vyšetření prsu.naštěstí pro mně dopadlo dobře.

Na pana doktora nedám dopustit, jsem s ním velice spokojená. Je to takový náš "rodinný doktor". Chodím k němu já i mé 2 sestry a naše maminka. Během mých 2 těhotenství byl skvělý a vše mi vysvětlil. A to trvá i do dnešní doby. Pana doktora bych nikdy neměnila!!!