Bílá zubní výplň

• Bolesti zubů
  • Zubní kaz

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ač objednán tak jsem čekal 2 hodiny na ošetření. Používají zastaralé umrtvení, které začíná fungovat až po odchodu z ordinace... Celkově mi to nepřesvědčilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mohu jen doporučit. Paní doktorka Dimitrina je velmi šikovná a příjemná dáma. S ní ztratíte všechny svoje strachy. Tak se nebojte a neodkládejte neodložitelné. Jsem rád, že jsem se dostal do péče v Estetika Dental.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprve, ale jsem spokojena - zadne dlouhe cekani, svedomitost, v podstate prijemny zazitek. Je velmi pecliva, a predevsim velmi manualne zrucna, coz povazuji u stomatologa za velmi podstatne. S urovni poskytovane pece jsem spokojena.
Rossi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě paní zubařky jsem byl spokojen,doufám že to tak zůstane i nadále a už jsem objednaný na další termín.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Odkládal jsem návštěvu zubaře několik let až do té doby, kdy to bylo akutní, ale po návštěvě paní zubařky jsem si nadával, že jsem to nechal na poslední chvíli. S tak milou a šikovnou lékařkou jsem se ještě nesetkal. Do ničeho vás nenutí, takže si návštěvy můžete naplánovat po jednom zubu jako já (dnes vrtání trvalo asi 3 minuty, pak už jen plomba a za 15 minut hotovo), všechno s vámi konzultuje a když vrtání bolí, dostanete takovou injekci, že prostě nic necítíte. Zatím jsem u ní byl dvakrát a opravdu jsem pokaždé odcházel s úsměvem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

super zubařka.určite doporučuju.hodna šikovna.už mám objednání na další navštivý a poprvi když se těšim k zubař

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nikdy by som necakal, ze nieco podobne napisem , ale bola o prijemna navsteva zubara. Pani zubarka bola prijemny profesional !