Odborný lékař kožní
u.Mládežnická 9, Havířov Podlesí, Havířov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Paní doktorka mi nesdělila důležité věci týkající se léčby kožních plísní. Problém zhodnotila pouze krátce vizuálně a na základě toho mi předepisovala neúčinný ###, který jsem mazal 3 měsíce pouze s týdenním výsledkem, pak se mi to zase vrátilo. Měsíc jsem bral i vnitřní antimykotika, taky bez efektu. ### (co jsem měl doma na radu z lékárny) mi zabrala rychleji a účinněji, tak jsem si sám dohledal účinnější variantu ### (bez předpisu), který stačil mazat po 2 týdny s výsledkem co vydržel skoro další 2 týdny. Doktorka nejevila žádný zájem plíseň nějak přesněji identifikovat, ani mě poslat na odběr vzorku (když už se s tím trápím pomalu přes rok, tak mě měsíc čekání nezabije na výsledky). Nemám trpělivost testovat měsíce neůčinné masti bez zkoumání příčiny problému. Po 2-3 měsících čekací době na objednání, bych čekal víc pomoci. Navíc mi doktorka řekla, že při odstranění znaménka se pak podívá i jak s tou plísní - sestřička mě odpálkovala, že se musím objednat za 3 měsíce.

Umístění: Odborný lékař kožní Ekzem a jiné kožní vyrážky

Paní doktorka je opravdu třída????S tím, s čím si jiní dermatologové “nevěděli rady” ( léčba nezabírala ), její terapie zabrala okamžitě, v což už jsem ani nedoufala. Obrátila jsem se na ni již vícekrát s různými problémy. Za mě bezkonkurenční! A ještě k tomu milá a lidská

Velmi příjemná,mila a trpělivá. Sestřička ochotná, když měla prostor, pomohla.dekuji...jediny problém se k ní dostat,a to svědčí jen o vysoke kvalitě péče..

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Je velmi milá a šikovná. Má skvělý přístup k pacientům. Pomohla mi se znaménkama. Je to třída. Mohu všem doporučit.

Přístupem paní doktorky jsem velmi zklamaná. Už tři roky mám ekzém po celém těle, když se mi stav loni v zimě velice zhoršil, přišla jsem na páteční akutní ošetření a když jsem se paní doktorky chtěla zeptat, co pro své zdraví ještě mohu udělat, sprdla mě, že pokud si chci povídat, mám se objednat a ne to řešit v pátek, kdy má plno akutních stavů. Léčba paní doktorky mi bohužel vůbec nezabírá, ekzém se nelepší a když jsem jí to řekla, podívala se na mě zpatra a co prý od těch léků čekám?? Takže za mě opravdu katastrofa!!!

Neskutečný přístup zdravotní sestry v ambulanci!!!! Syn (19 let) měl otevřený hnisavý (infekční) abces v obličeji, sestra nás drze odbyla, že tato záležitost není akutní, ať jdeme k obvodnímu lékaři nebo do 40 km vzdálené nemocnice.
Přijde Vám paní doktorko, pokud čtete, normální? Zajímalo by mě, co tedy může být v ambulanci kožního lékaře "akutní stav"???
Následně syn strávil 2 hodiny čekání u praktického lékaře, který jej, jak jinak, poslal na infekční ambulanci do nemocnice, kde po dalších dvou hodinách se konečně dočkal adekvátního ošetření.
Domnívám se, že pokud bych po setsře žádala chemický peeling za 5 tisíc s ošetřením by rozhodně problém nebyl.
Zvedá se mi z českého systému zdravotnictví žaludek a proto se řiďte heslem "pomoz si sám stejně ti nikdo jiný nepomůže!"

Velmi příjemná, profesionální, vstřícná a empatická lékařka, kterou není možno nedoporučit. Dr. Košťálová

Neochotná sestra !!!!!

Vyborná dokotorka se smyslem pro humor, snazi se lecit ne jen poradit reseni. Znamenka odstranuje rychle a skoro bezbolestne, jizvy to vetsinou nezanecha (kdyz je vetsi znamenko tak je velka pravdepodobnost ze zustane jeho obrys), poradi si i s jinými kosmetickými problemy.

Chodím k ní několik let. Vždy bez problému, ale nelíbí se mi, že předepisuje stále dokola kortikoidy, místo aby pátrala po příčině nemoci. To je ale bohužel problém většiny alopatických lékařů. A dále dám dotaz na zdrav.poj. zda je možné, aby za běžný výsledek kontroly, chtěla po mě 150Kč za lékařskou zprávu, kterou mi ostatní specialisté dají automaticky, a zcela zdarma, protože je to jejich povinnost. Každý doktor ví, že musí pacient dát taky kopii praktickému lékaři, nebo jinde, takže nechápu, proč za zcela obyčejný papír chce ona po mě 150Kč.
U jiného specialisty, a že jich mám dost, se mi to ještě nestalo. Hledám si jiného kožního lékaře, protože myslím, že ona zpoplatní časem i "dobrý den", takže zdravím.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, přijímáte pojištěnce Poj. Ministerstva vnitra (211) Děkuji, zdravím, prosím o odpověď, pěkný den

v současné době žádné nové pacienty z důvodu přeplněné kapacity nepřijímáme.
S pozdravem MUDr Vyorálková

MUDr. Diana Vyorálková