Diana Vyorálková, dermatolog Havířov
Dermatolog MUDr.

Diana Vyorálková

Požádejte o spuštění kalendáře
39

Adresy a ceny

 • 10 února 2014

  Hodnocení: Velmi slabý

  Neskutečný přístup zdravotní sestry v ambulanci!!!! Syn (19 let) měl otevřený hnisavý (infekční) abces v obličeji, sestra nás drze odbyla, že tato záležitost není akutní, ať jdeme k obvodnímu lékaři nebo do 40 km vzdálené nemocnice. Přijde Vám paní doktorko, pokud čtete, normální? Zajímalo by mě, co tedy může být v ambulanci kožního lékaře "akutní stav"??? Následně syn strávil 2 hodiny čekání u praktického lékaře, který jej, jak jinak, poslal na infekční ambulanci do nemocnice, kde po dalších dvou hodinách se konečně dočkal adekvátního ošetření. Domnívám se, že pokud bych po setsře žádala chemický peeling za 5 tisíc s ošetřením by rozhodně problém nebyl. Zvedá se mi z českého systému zdravotnictví žaludek a proto se řiďte heslem "pomoz si sám stejně ti nikdo jiný nepomůže!"

  Nahlásit zneužití
 • 12 prosince 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Velmi příjemná, profesionální, vstřícná a empatická lékařka, kterou není možno nedoporučit. Dr. Košťálová

  Nahlásit zneužití
 • 17 května 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Neochotná sestra !!!!!

  Nahlásit zneužití
 • 8 února 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Vyborná dokotorka se smyslem pro humor, snazi se lecit ne jen poradit reseni. Znamenka odstranuje rychle a skoro bezbolestne, jizvy to vetsinou nezanecha (kdyz je vetsi znamenko tak je velka pravdepodobnost ze zustane jeho obrys), poradi si i s jinými kosmetickými problemy.

  Nahlásit zneužití
 • 8 února 2012

  Hodnocení: Dobrý

  Chodím k ní několik let. Vždy bez problému, ale nelíbí se mi, že předepisuje stále dokola kortikoidy, místo aby pátrala po příčině nemoci. To je ale bohužel problém většiny alopatických lékařů. A dále dám dotaz na zdrav.poj. zda je možné, aby za běžný výsledek kontroly, chtěla po mě 150Kč za lékařskou zprávu, kterou mi ostatní specialisté dají automaticky, a zcela zdarma, protože je to jejich povinnost. Každý doktor ví, že musí pacient dát taky kopii praktickému lékaři, nebo jinde, takže nechápu, proč za zcela obyčejný papír chce ona po mě 150Kč. U jiného specialisty, a že jich mám dost, se mi to ještě nestalo. Hledám si jiného kožního lékaře, protože myslím, že ona zpoplatní časem i "dobrý den", takže zdravím.

  Nahlásit zneužití
 • 2 ledna 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  ...je prostě nejlepší....jsem velice spokojená,výborná doktorka i personál.....!!!!!!

  Nahlásit zneužití
 • 11 září 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Vynikající!!!

  Nahlásit zneužití
 • 22 srpna 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Paní doktorka je velice sympatická, hodná, jde vidět že je profesionální lékařku. Mě poradila s akné, se kterým mi neporadili ani lékaři v jedné nejmenované nemocnici v Praze (kde jsem bydlel) a ani ve 2 nemocnicích v Ostravě. Na vše dá odpověď, vše vysvětlí, a dává různé léky, které zabírají. Za 1/2 roku co tam chodím, se mi akné zlepšilo (býval jsem červený jak rajče). Nyní mám již akné skoro vyléčené a jizvičky jsou také minulostí. Nemám prostě slov.

  Nahlásit zneužití
 • 5 srpna 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Rozhodně nejlepšíí !

  Nahlásit zneužití
 • 28 července 2011

  Hodnocení: Velmi dobrý

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění