Jsem velmi spokojená s návštěvou BeautyPoint. Vzali mě dokonce ještě chvíli před domluveným časem, zákrok rychlý. Na mou prosbu udělali i celotělový scan znamének, na který jsem nebyla objednaná. Vše rychle, precizně a s úsměvem.

Prostředí hezké, paní doktorka sympatická, nicméně po dotazu jak se o ránu starat mě bylo suše odpovězeno, že běžnými prostředky. Což pro mě jako laika je nedostatečná odpověď. Rána mi začala mokvat a prst byl hodně nateklý a horký.

Krásné prostředí, milá paní doktorka i sestřička, vstřícné ceny u estetických zákroků, dojíždím sem z Ostravy:-)

Velmi profesionální a ochotný přístup paní doktorky i sestřičky. To se moc často nevidí. Ordinace je navíc velmi příjemně zařízená a špičkově vybavená.

U dermatologa jsem nebyla víc než 20 let, po předchozích negativních zkušenostech. Paní doktorka Kunčíková úžasná, přátelská, pečlivá. Vřele doporučuji a při potížích opět navštívím.

Umístění: jiné místo Odstranění znaménka

Po kladných recenzích jsem se rozhodl navštívit p. Kunčíkovou, aby mi pomohla odstranit znaménko. Po dvou minutovém prohlédnutí mi bylo sděleno, že toto znaménko odstranit laserem nelze. Zaplatil jsem na místě 250 Kč (za 2min) a šel bez výsledku jakékoliv pomoci pryč. Tolik k mé zkušenosti, obrázek si udělejte sami. :-)

MUDr. Diana Kunčíková

Pan Lušovský navštívil naši ambulanci za účelem odstranění znaménka laserem. Po vyšetření znaménka optickým dermatoskopem, jsem vyhodnotila, že laserové ošetření není vhodné a doporučila mu odstranění klasickou excizí. Byla mu předána zpráva s doporučením zákroku na ambulanci plastické chirurgie. Vzhledem k tomu, že naše ambulance nemá smluvní vztah s jeho pojišťovnou, musel vyšetření uhradit.

Umístění: jiné místo zákrok laserem

Hodnotím velmi vstřícný a odborný přístup,hezké bezstresové prostředí a dobrý výsledek zásahu nehledě na hezkou paní doktorku

Jaroslav

Plazma lifting
Příjemné prostředí a profesionální tým. Věnují Vám tolik času kolik je potřeba, žádný shon , žádný stres.

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, jsou velice ochotné, velmi příjemné prostředí a všechno probíhalo bez jakýchkoli problémů

Příjemné prostředí i zdrav.personál a milá, ochotná a vstřícná paní doktorka, která působí velmi uklidňujícím dojmem a máte pocit, že tam je jen pro vás. Odborný přístup, i vysvětlení pochopitelné pro pacienta, rady, doporučení, prostě všechno takové, jak by mělo u každého dobrého doktora vypadat.
Nedá se jinak, než vřele doporučit.