Odhadovaná doba odpovědi:

Ambulantní chirurgická léčba

Anoskopie

Indikované kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů) +7 Více

Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie

MUDr. Diana Barnášová je vysoce zkušená lékařka, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy, držitelka Osvědčení o specializované způsobilosti...

• chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Dnes 16.04.2024 kolem 8:20 nebyla zřejmě paní doktorka psychicky ve formě. Navštívil jsem ordinaci proto, že mi dne 10.04.2024 sestra MUDr. XXXX po drobném chirurgickém výkonu nevytáhla všechny stehy a celý následující víkend mě rána štípala a pálila. Jeden cca 3 cm dlouhý steh jsem si vytrhl sám, ale další stehy byly již pod zarostlou kůží a bodaly mě v ráně. Když jsem přišel k paní dr. Barnášové, ze zcela nepochopitelných důvodů na mně začala křičet a říkala, že žádné další stehy nevidí. Přesvědčil jsem ji, aby si ránu osvítila a zarostlé stehy uvidí, což se také stalo. Nakonec se za své nepříjemné, konfliktní vystupování omluvila, ale nepříjemná pachuť z této návštěvy ve mně zůstala. Navštěvuji v Palas Ath. také MUDr. XXXX, což je způsobem jednání s pacienty zcela jiný, vyšší level. K paní Barnášové se už nikdy neobjednám.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

Naprostá spokojenost. Doktora moc milá a hodná Před operací mě ještě uklidňovala a odpoledne po operaci se stavovala ještě na pokoji. Paní doktorku mohu jen doporučit!

Děkuji Vám. Jsem ráda, že jsem si vybrala dobře. .

Velké poděkování paní doktorce Barnášové za empatický přístup a profesionálně odvedou práci při operaci žlučníku dne 17. 8. 2023 a i celému týmu personálu za vzornou péči. Dva týdny po operaci jsem zpět v práci.

Vážena paní doktorko Diana Barnašova, děkuji za profesionálně provedenou operaci. Děkuji také celému týmu za pomoc a dobrou atmosféru.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická operace kýly

První návštěva ne zcela komunikačně přesvědčivá. Pídil jsem se po názorech . Protože mne vždy zajímají spíš prof.výsledky, než " kecy v kleci " operaci jsem si domluvil. Spieglova břišní kýla .Dnes vytaženy stehy. Žádné bolesti, žádné prášky. Vřele p. MUDr. tímto doporučuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Děkuji paní doktorce za empatický přístup a profesionálně odvedou práci při operaci žlučníku a kýly.

U

Děkuji Vám paní doktorko za péči, kterou jste mi dala, byla jste pro mně jako anděl a když jste ke mně přišla do salonku před operací a pohladila mně, věděla jsem že mohu důvěřovat Vaše oči mi to řekli.Přeji Vám hodně zdraví i Vaší rodině, abyste vždy takto rozsvítila srdce každému, kterého budete operovat, pro mně jste můj anděl. Bůh Vám žehnej i Vaší rodině

Paní doktorka Barnášová je zkušený profesionál. Je přímá, působí vstřícným dojmem. Její rozhodnost je uklidňující. Nyní 6 týdnů po operaci vše v pořádku.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Tato paní doktorka je velmi rozporuplná, jak čtu komentáře. Při první návštěvě skoro ani nepozdravila, sestra to samé. Sestra měla naprosto špinavé nehty, a to tak, že černá špína za nehty byla vidět už od dveří. Paní doktorka mě prakticky sepsula, co tam vůbec pohledávám. Říkám, že se mi nejspíš vrátila kýla, jak mi potvrdila i obvodní lékařka. Na to s posměškem odvětila, že ta tomu tak rozumí. Při první kýle mě z Palas Atheny poslali do Krče, kde mě do péče převzali. Na to mi cynicky ovětila, že když jsem minule šla jinam, tak co tam dělám..Nesympatická, otrávená a velmi nepříjemná. Za mne ne. Možná na pány je milejší.