Chrudimská nemocnice, a.s.,
Václavská 570, Chrudim

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s., Jiný

Jsem Rom a její ochota ke mně hrůza! Když sem se jí slušně zeptal, proč se ke mně tak to chová?. Tak hned její odpověď byla, že jestli se vám něco nelíbí můžete odejít. Opravdu hrozné chování k pacientům !!!

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s., Jiný

Bohužel s paní doktorkou máme nemilou zkušenost, která mého otce mohla stát život. Po zavolání zachranné služby, kdy se otec probral z bezvědomí, byl odvezen do Chrudimské nemocnice. Na první pohled i laik jako já poznal, že se pravděpodobně jedná o mozkovou příhodu (přepadával na jednu stranu a padalo mu oko). Jelikož je otec silný diabetik a již několik si proti bolesti páteře lepí morfiové náplati, paní doktorka usoudila, že se otec předávkoval a měl by se léčil na psychiatrii. Poté byl převezen domů a druhý den, jelikož se stav nelepšil, jsme ho převezli do Pardubické nemocnice na neurologii, kde pan doktor už mezi dveřmi rozpoznal správnou diagnózu. Tímto děkuji panu doktorovi v Pardubické nemocnici za veškerou péči.
Nicméně kdyby otci byl podán včas lék již v Chrudimské nemocnici, mohlo by možná být vše v pořádku. Nyní je otec již třetí měsíc v Košumberku, kde rehabilituje. Bohužel zatím nevíme, zda se mu zcela vrátí zrak.
Osobně tedy paní doktorku nedoporučuji.

Umístění: Chrudimská nemocnice, a.s., Hospitalizován

Nepochybuji o jeji kvalitě Neurologa, ale nelíbí se mi, že člověk ji požádá o injekci na bolest a hned ze sebe vysype ,že neni potřeba. Zvednne vam levou , pravou nohu a hodi hodnocení od pasu. Zaroven tim hodi za hlavu hodnoceni primáře, ošetřujícího lékaře, odborných vyšetření,Ct, scinty,neurochirurgie, rehabilitačních primářů atd. Jsem rád že jsem se zbavil závislosti na oxycodonu, ale nechápu proč bych se měl nejdřív pomočit nebo pozvracet a pak teprve dostat něco šetrnějšího na bolest. Jistě je dobrá všeobecná lékařka a po loňské atestatci i Neuroložka, navíc má spostu zkušenosti z Londýna, ale připadá mi, že
přes její názor nic nejede. Jinak jí přeju ať se jí daří a ať ji nic nebolí. S uctou,respektem ale nespokojený Radek Doležal. Jedná se jen o můj názor. Lékařka je bez jakékoliv ale kvalitní.

skvela...nemam slov...

Jsem velmi spokojená s přístupem a profesionalitou této lékařky. Je velmi pečlivá, přívětivá, empatická a opravdu se snaží pomoci. Komunikuje s pacientem, vysvětluje léčbu a je to vůbec nejlepší lékařka jakou jsem potkala. Na pohotovosti jsem si díky ní nepřipadalla jako "další kus" a navíc mi skvěle pomohla od bolestí. Takový typ lékařky, aby člověk lupou hledal:-)