Dermatovenerologická ordinace
Příkop 6, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Jiný

Paní doktorka byla velice vstřícná a příjemná. Pečlivě si vyslechla můj problém a na spoustu věcí se i doptávala. Primární problém, se kterým jsem přišla byl dobře diagnostikován a posléze správnými přípravky vyřešen.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Jiný

Paní doktorka velice ochotně a pohotově vyřešila moje problémy. Velmi profesionální, zdvořilý a empatický přístup. Vřele doporučuji.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Jiný

Přezíravost, arogance a sdělení, že se tu dělají placené zákroky.. To vás tu přivítá. Žádanku na vyšetření od praktického lěkaře netřeba brát na zřetel, pacient není vyslechnut, je přerušen a nenechán vysvětlit obtíže, se kterými byl odeslán na "odborné" vyšetření, které nakonec trvalo cca 5 vteřin. Nasdpaána zpráva, že pacient nic nepotřebuje. Po přečtení této zprávy mi napsal praktický lékař novou žádanku a mám si najít nějaké lékařské pracoviště. Kdo hledá kosmetický salon, ten tu snad uspěje, kdo hledá lékaře a čeká pomoc a léčbu, běžte jinam!!!

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Jiný

Děkuji paní MUDr. Jelínkové za erudovanou, rychlou a účinnou pomoc při vyřešení mého chronického kožního problému na obličeji.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Jiný

Měla jsem výborné zkušenosti s maminkou paní doktorky, taktéž dermatoložkou a doufala jsem, že tradice bude pokračovat. Bohužel mi p. doktorka nepomohla ani s jedním problémem, se kterým jsem za ní přišla (vypálení bradavice - nepovedlo se, zttráta vlasů, svědění). Mohla jsem mít jen smůlu, ale už se podívám po jiném lékaři.
Taky není uplně příjemné, že sestřička sedí těsně vedle mě jako pacienta a celou dobu vyřizuje telefonáty, takže se v podstatě překřikujeme.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Jiný

Ordinaci paní doktorky jsem navštívila spolu s mým vnukem , poněvadž jsem potřebovala poradit v případě jeho léčby. Vnuk objednán nebyl, ale paní doktorka nám vyšla vstříc a vzala si do péče i jeho . Probraly jsme všechny problémy, které mě nebo vnuka provázely. Našly jsme řešení pro všechny strany , doporučení k další léčbě i možnost kontaktu a mailu zasláním fotografií, kdyby se stav zhoršil. Rovněž jsme dostali i vzorky mastí , abychom mohli v klidu vyzkoušet tu, která nebude dráždit pokožku dítěte. Skvělý přístup, já paní doktorce děkuji a doporučuji ostatním pacientům.

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Dermatitida

Skvĕlá paní doktorka, vždy mnĕ pomohla, velice vstřícná, empatická a profesionální. Budu se při problémech vracet a ráda doporučuji!

Umístění: Dermatovenerologická ordinace Neznámá kožní vyrážka

Paní doktorka je milá, ale to je vše. Nejvíce se mi věnovala při mé první návštěvě, kdy zaváděla kartu pacienta. Dalších asi pět vyšetření trvalo nejvíce 2 až 3 minuty, kdy jsem se nedozvěděla vůbec nic. Moje vyrážka byla čím dál intenzivnější, přibývaly nové boláky, staré se sušily, ale paní doktorka si jakoby nic nevšimla. Žádná diagnóza, žádná léčba, pouze slova: přijďte se ukázat za měsíc. Po cca 5 měsících (až!) jsem pochopila, že tohle nikam nevede a paní doktorka je pouze administrativním pracovníkem, který je placený za evidenci pacientů. Našla jsem si novou lékařku, která hned odhalila, že mám Lichen - papulky, dostala jsem mast a do 14 dní velké zlepšení, dnes jsem OK. Paní (? Mudr.) Jelínkovou nemohu tedy v žádném případě doporučit, opravdu ne !!! Svatava Gašperčíková

Maximálna spokojnosť s komunikáciou a objednaním, so samotným ošetrením, prístupom pani doktorky. Navštevujem ordináciu tretím rokom a doporučujem.