Ortoped Více

Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm 2 adresa

Orth-Traum spol s r.o.
Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Děkuji panu MUDr. Surému za skvělou práci, profesionální a zároveň lidský přístup. Velmi doporučuji.

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Jiný

Přístup od začátku do konce velmi profesionální, koleno po částečné ruptuře LCA, přičemž celková léčba byla maximálně vyhovující, přístup velmi milý a ochotný od celého týmu a nyní sport bez jakéhokoli omezení. Děkuji a mohu vřele doporučit.

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Jiný

Arogatní doktor ,ktery si hraje na něco co není.
Ze své zkušenosti neumí dělat kolena.
Nedoporučuji!

MUDr. David Surý

Velmi "težke" p. Říhačku , když není compliance a dodržení léčebného režimu nepomůže ani kouzelná hůlka.

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Jiný

Děkuji panu MUDr. Surému za skvělou práci, profesionální, lidský a usměvavý přístup. Kapacita všemi směry! Velmi doporučuji

Jeden z nejlepších ortopedu v Česku.nekoluk měsíců jsem se trápila s bolestí kolene u jiných ortopedu ani jsem nedoufal že jse bolesti zbavím pak jsem poznala pana sureho druhý den jsem hned šla na operaci akutně.vse mi zpravil skvele a mám po bolesti jinde bych už nešla pan doktor je hvězda.dekuji moc a jenom doporučuji.

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Jiný

Můžu říct jenom to, že to jeden z nejlepších ortopedů v ČR.
Jak profesionální přístup tak i samotná operace a léčba.
Mohu jen doktora Davida Surého pouze doporučit všemi deseti.

Umístění: Orth-Traum spol s r.o. Zlomenina

Po hospitalizaci v nemocnici a podepsání reversu jsem nedoufal že mi někdo pomůže ... poté jsem se dostal k panu doktorovi Surýmu a musím říct ze jeho profesionální přístup a sympatie ... jsou více než úžasné poradil mi a snaží se do teď vyřešit můj velký problém s drtivou zlomeninou ruky ... ochotný příjemný člověk !!!
Jiného ortopeda bych na sebe nenechal ani sáhnout !
PS: Škoda,že takových doktorů není více .
Lazos *****

C
Umístění: jiné místo

Dnes jsem ho se synem poprvé navštívila,velice mě překvapil svým přístupem a odborností. Má charisma a smysl pro humor . Člověk by měl brát i tohle do úvahu,jelikož usmáty a správně naladěny lékař je správny krok k léčbě.

Výborný lékař se smyslem pro humor. Profesionální, odborně zdatný, zároveň velmi lidský...Mohu opravdu jen doporučit.

V lednu 2011 jsem u p.Dr. Sureho podstoupila operaci kolene. Velmi mne prekvapil jeho humor hned po operaci " kdyz budete potrebovat odoperujeme i druhe koleno...ja sam mam po zakroku obe a hraju hokej a sportuju" laskavy pristup ; peclivost; profesional jak ma byt.
Muzu vsem jen doporucit.
Spickovy personal na klinice Orthes.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš názor. Už 6 den mě bolí palec u ruky, aniž bych si jej někde narazila. Oteklé to nemám, bolí to u kořene palce a je bolestivé ho ohýbat natož něco do ruky vzít. Byla mi diagnostikována leidenská mutace, nemohla by v palci být třeba i krevní sraženina? Děkuji za odpověď

Dobrý den. Bolest palce bude jiného původu než-li krevni sráženína. Z toho nemusíte mít obavy. Je třeba se na to podívat. S pozdravem

MUDr. David Surý

Dobrý den,můžete mi prosím vysvětlit co znamená dg Stp contusionem omae l.sin. Omalgia l.sin. Rtg ramene bez traumatických změn. Děkuji za odpověď

Dobrý den znamená stav po pohmoždeni ramene. Bolest ramene. A rentgen - bez urazovych změn