Diabetologické konzultace

Měření krevní srážlivosti

Měření krevního tlaku

Odběry biologického materiálu

GM ordinace s.r.o.

Vystudoval 1. LF UK, absolvent ročníku 2005. V roce 2008 úspěšně složil test z interního základu (dříve atestace z vnitřního lékařství I. stupně). V r...

Léčené nemoci

• všeobecný praktický lékař

Umístění: GM ordinace s.r.o. potreboval jsem lekare

je mi 59 let byl jsem asi u 5 obvodnich lekaru a konecne pred 4 rokama jsem nasel lekare pana doktora macharacka Davida a Pana doktora macharacka jeho otce nenasel jsem lepsi lekare i jako cloveka ktery me vzdy pomohl moc vam obema dekuju a preju vam jen to nejlepsi Jan a Iveta

Umístění: GM ordinace s.r.o. nemoce

pan doktor Macharáček je úžasný vždy najdeme řešení a vychází vstříc zároveň se snaží léčit přírodními přípravky než sáhne po chemickém koktejlů léků. CO hodnotím hůře ikdyž za to v podstatě nemůže je to že má těch pacientů už moc a přehazuje je na druhého doktora nového kterého má nejspíš na výpomoc, a bez předešlé domluvy pacienta sestřičky pošlou k jinému já mám celkem zapeklité problémy, které potřebují zkušeného doktora jako je pan Macharáček i před čtvrt rokem se mi to potvrdilo takže si nyní vyžaduji pana doktora již při nahlášení.
Každopádně pan MUDr. David Macharáček je člověk na svém místě.

S panem doktorem jsem vždy byla velmi spokojena. Vyhovuje mi jeho osobní přístup a také dobré předávání informací (není třeba se tolik vyptávat). Po jeho přestěhování jsem za ním dojížděla (hodinu cesty tam a hodinu zpět), protože to za to stálo. Jsem často nemocná, jelikož pracuji v kolektivu dětí. Pan doktor se snažil řešit nemoci bez antibiotik. Zároveň mě poslal na mnoho vyšetření, abychom odhalili důvody nemocí. Jeho rady mi vždy velmi pohohly a předpokládám, že pomohou i nadále. Velmi mě mrzí, že jsem po skoro 10 letech musela kvůli svému přestěhování odejít.
Jedinou nevýhodou je většinou delší čekání pokud člověk není objednaný, ale to přeci jen není vina doktora.

Pana doktora mohu jen vřele doporučit. Je svědomitý, důkladný a vstřícný. I díky těmto vlastnostem a rychlému jednání zachránil mému manželovi život. Děkujeme.

Pan doktor je moc příjemný a má zájem. Já jsem u něj krátce a zatím jsem spokojená, ale jeho sestra je důvod kvůli kterému možná odejdu. Jsem nekonfliktní slušný člověk a sestřička svým vystupováním ubírá na jeho kvalitách. Je to o lidech a troufám si říci, že jednat s lidmi umím a jsem příjemná a myslím že když se chce všechno jde. Vypadá to, jako by vše bylo problém. Telefonicky mi sestřička přislíbila, že pan doktor přijímá nové pacienty a šla jsem tam bohužel až za 3 týdny, kdy mi už nebylo úplně nejlíp s tím, že dokončím registraci v rámci nemoci. Dříve jsem se tam nedostala mám 9měsíční miminko. Sestra mě naprosto odbyla, že je to hloupost a že to mi rozhodně do telefonu neříkala, ale že mě pan doktor aspoň vyšetří. Ten byl opravdu milý a překvapením pro mě bylo, když mi řekl, že přijímá a vezme mě. Hned druhá zkušenost byla se sestřičkou, kdy jsem potřebovala pouze razítko od pana doktora. Prý se musím objednat, ale volno je až v polovině června. A že do konce pracovní doby kdy mají pouze akutní případy mě pan doktor nestihne přijmout a dopředu ví o 3 lidech kteří přijdou /když jsem odcházela 5 minut před koncem seděla v čekárně pouze jedna paní/ Pan doktor mě opět mile přijal a nebyl v tom sebemenší problém. Opravdu nepříjemné je jak má sestřička tendence řešit zdravotní stav v čekárně. Zatím jsem tam byla 2x a vždy byl nějaký problém. Pan doktor velmi dobrý a sestřička mě zklamala.

Dobrý den Všem pacientům co sem přidali názor.Tak já za panem doktorem dojíždím až od Staré Boleslavi.Jezdím opravdu jen nutně,když už mě nemoc uchvátí.Jezdí i můj syn,který měl i docela velké zdravotní potíže.Jsem toho názoru,že je to mladý nezkažený lékař.I když jsem potřebovala jenom odběry na operativní zákrok,byl pan doktor i sestřička velice ochotni.Ale i mistr tesař se utne,jak se říká!!A mám s tím opravdu nepříjemnou zkušenost.Tak chápu jak se pan JK cítil.Každý máme nějakou tu zkušenost,bohužel patří mezi ně i špatné.Proto jezdím tak daleko za panem doktorem Macharáčkem a jeho usměvavou sestřičkou Sońa Licinberková

Špatně mi stanovil diagnózu, a proto jsem absolvovat spoustu vyšetření, které mě pouze stresovaly, co mi vlastně je. Nakonec mi diagnózu určil až mnou oslovený specialista, i když to nebylo v jeho oboru. Zajímavé na tom všem nakonec bylo, že souvislost mohl vyčíst pan doktor z mé karty, kdyby se do ní podíval, nebo kdyby více poslouchal, co jsem mu říkal při první návštěvě. Když mi nakonec měl napsat papír na RHB, neměl ho připravený na domluvený čas, pozval si mě proto do ordinace, tak jsem čekal v jeho ordinaci, než napíše doporučení na rehabilitace... a při další návštěvě jsem se dozvěděl, že mám dluh na poplatku 30 Kč. Tak to bylo naposled, kdy jsem tam byl. A jako "třešnička na dortu" je doktorova sestra. Vícekrát mě před ostatními pacienty v čekárně zpovídala, co mi je. Úplně vždy jsem z ní měl takový ten nepříjemný pocit, že člověk někoho otravuje. Možná měla nějaký osobní problém se mnou, ale profesionální přístup to určitě není. Pan doktor byl sice celkem příjemný a působil, že se snaží přijít na, co je příčinou mých potíží. Kdybych si ale nesháněl specialisty sám, možná by mě nakonec nasměřoval na psychiatrii. Nemohu posoudit, jaký je odborník celkově, ale po své zkušenosti, kdybych mohl čas vrátit zpět, raději bych k němu vůbec tehdy nešel. Bohužel jsem se přestěhoval a nemohl tak dojíždět 50 km za svou tehdejší doktorkou (se kterou jsem byl mnoho let vždy spokojen), tak jsem trochu šlápl vedle.

Velmi příjemný. Vše funguje, jak bylo domluveno a na čas. Moc děkuji

Naprosto souhlasím s předchozím komentářem. Maximální spokojenost. Pan doktor má profesionální a příjemný přístup k pacientovi a opravdu vyléčí.

Mladý nezkažený lékař, pacientům se snaží dávat co nejvíc, má osobní přístup a evidetně se snaží dělat maximum. Uvidíme zda ho léta praxe nezkazí