Konzultace

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Nejčastěji hledané služby

MUDr. David Klein je vysoce zkušený lékař, absolvent II. lékařské fakulty University Karlovy, držitel Osvědčení o specializované způsobilosti v oboru ...

• chirurgie

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laserové ošetření křečových žil

Laserová operace křečových žil - výborný lékař. Velká spokojenost se zdravotnickým zařízením Palas Athena.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

Laserová operace varixů, pan doktor je příjemný, empatický, jako pacient vnímáte snahu optimálně a co nejrychleji pomoci. Děkuji.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie Jiný

V r. 2019 v zúfalom stave 8m tehotenstva som vyhľadala Pallas Athénu, kde som bola nasmerovaná pánovi doktorovi. Nechcem písať detaily, ale pánovi Doktorovi budem vďačná do konca života. Zbavil má obrovských bolestí.
O profesionálnom a ľudskom prístupe nehovoriac. Nikdy tak empatického lekára som nestretla.
Ďakujem Vám pán Doktor!

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopické odstranění žlučníku

U pana doktora Kleina jsem absolvoval tento mesic operaci zlucniku a kyly. Mohu potvrdit vsechny skvele recenze. Pan doktor je profik a sympatak. V podstate nemohu rict na nikoho z Palace Athena spatne slovo. Vsem patri velke Dekuji a mohu jen doporucit.

v březnu jsem byla na operaci žlučníku. Ráda bych poděkovala panu doktorovi Kleinovi, za jeho lidský přístup. Je to profesionál, který vše v klidu vysvětlí a dodá pacientovi pocit bezpečí. Už z první schůzky , kde se domlouval termín operace, jsem odjížděla s dobrým pocitem. Děkuji i všem sestřičkám za jejich péči

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie sklerotizace varixů

U pana doktora Kleina jsem byla na sklerotizaci žil. Problém s ošklivými metličkovými žilami, který mě trápil řadu let a který mnoho jiných lékařů bagatelizovalo, jako jediný nebral na lehkou váhu a dokázal za tři návštěvy podle mého názoru zázrak. Nejen že je to opravdový profesionál, který skvěle odvádí svou práci, ale je to také velký sympaťák. Vše vysvětlí, během zákroku je starostlivý a k tomu všemu ještě usměvavý. Velký dík patří i sestřičce, která rovněž výborně pečuje o pacienty a je velmi příjemná. V ordinaci panuje přátelská atmosféra a v případě potřeby se sem budu ráda vracet.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie laparoskopická chirurgie

Výborný lékař, opravdový profesionál. Příjemný usměvavý. Ná kontrolu se vždy těším. Děkuji pane doktore.

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie chirurgie jednoho dne

Kdyby bylo více takových doktorů, bylo by všechno mnohem jednodušší :) Empatický, profesionální, výborná komunikace.

Na základě kladných referencí a doporučení známých jsem byl poslán na chirurgii do Palas Athéna na vyšetření pupeční kýly,která naštěstí byla v počátcích. Pan doktor Klein mě vyšetřil,seznámil mne se zdravotním stavem a domluvily jsme termín operace.Ta proběhla standardně a bez komplikací.Hospitalizace probíhala podle plánu k oboustranné spokojenosti.Pan doktor je příjemný, citlivý, vše dokonale vysvětlí, a uklidní pacienta při nejistotě.Byl jsem spokojen s jeho přístupem a péčí.Děkuji moc :-))a mohu jen doporučit

Umístění: Palas Athéna s.r.o. - Klinika jednodenní chirurgie léčba křečové žíly

Naprosto profesionální přístup, zatím nejlepší lékař v oboru, s jakým jsem se setkala. Kéž by takových lékařů bylo více.????