Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Zobrazit všechny léčené nemoci

• gynekologie a porodnictví

U
Umístění: HEBAMA Bystřice s.r.o. prenatální vyšetření

Chodila jsem k panu doktorovi jen chvilicku ke konci tehotenstvi a po porodu, ale za tu dobu, co jsem byla u nej v peci, musim rict, ze jsem se citila velice dobre. Pan doktor je neskutecne mily, vtipny a vytvari opravdu prijemnou atmosferu. Po navsteve jsem mela vzdy fajn pocit profesionalniho vysetreni prijemnym doktorem. Vrele doporucuji.
Zmena lekare nastala kvuli zmene bydliste.

Umístění: HEBAMA Bystřice s.r.o. preventivní prohlídky

K panu doktorovi chodím již pár let a je to snad nejlpeší pan doktor, a to ne jen ve svém oboru. Je velmi milý, vždy vše vysvětlí , empatický a humorem také nešetří, což u ženského lékaře je to jen k dobru :-) Při vyšetření se vždy cítím vnitřně v klidu a bez ,,zvláštních pocitů či stresu", protože pan doktor je velmi lidský a hlavně profesionál. Byla jsem vděčná, že rodil i mou dceru, nemohla jsem sï vybrat lépe. Pana doktora Heczka mohu jen doporučit, neměnila bych!!! Přeji pohodové dny.

K panu doktorovi jsem chodila několik let, dokud bylo vše ok, byla jsem s ním celkem spokojená. Občas nějaké rádoby vtipné hlášky, ale nic, co by mi vyloženě vadilo. Po vysazení HA jsem začala mít problém s dlouhodobým krvácením a krvácením po pohlavním styku nebo během něj. Pan doktor mi řekl, že jsem žena ať si zvyknu, že některé ženy to tak prostě mají. Žádné vyšetření hledající příčinu, nic. Jen že mám dvě možnosti, buď si zvyknout nebo znovu začít užívat hormonální antikoncepci. Tak jsem si vybrala třetí možnost - změnit gynekologa.

Pan doktor byl u porodu mé dcery,byla jsem s jeho přístupem nadmíru spokojená.Pak jsem k němu přestoupila i do gynekologické ambulance.Je milý,usměvavý ,vždy rád pomůže a poradí.Vřele doporučuji.

Nováková A.