Umístění: Jiný

Dobrý den, dnes jsem byla u paní doktorky na započetí dlouhodobé léčby. Léčba začala extrakcí zubu, a ačkoli jsem velký srab, vše pro mě proběhlo bez problémů. Paní doktorka je velmi profesionální, empatická a vše mi dopodrobna vysvětlila. Tuto paní doktorku rozhodně doporučuji!

Umístění: Jiný

Opravdu nedoporučuju a také se přidávám k v této době již velkému počtu nespokojených pacientů, s kterými jsme se o negativní zkušenosti s ní již bavili. Za prvé paní zubařka vůbec předem neříká, co bude dělat za zákrok, takže ona v podstatě začne léčbu a začne si poslouchat svoji hudbu a pracuje - osobně v tom mám hodně nepříjemný pocit, protože nevím, co a proč dělá a připadám si jak na vodě. ZA druhé ona působí, jako kdyby si nezapisovala důležité informace, které potom člověk bere, jako že ona je ví - ejhle, pozdě, při vydávání ereceptu si pacient musí uvědomit, že je třeba po lékařích vždy a vše znovukontrolovat. Když se jí člověk na něco zeptá, tak mi řekla, že se jedná o útok na její inteligenci (jakákoliv otázka je pro ní útokem). Zároveň to tam je hodně nevstřícné, i Vám napíšou sms, že máte chodit ne dřív než přesný čas a to s několika vykřičníky....opravdu to nepůsobí vřelým nebo laskavým dojmem. Všem dobrým lidem nedoporučuju. Z důvodu vysoce nestandardního chování této lékařky musím dát referenci jako ostatní pacienti anonymně.

X
Umístění: Jiný

Před touto lékařkou bych varovala. Její chování je vysoce nestandardní, kdy například mi byla podána injekce do hnisu, což se běžně nedělá, a lékařka se mé bolesti potutelně a zákeřně pochechtávala, i když věděla, že mám jinak zvýšenou sensitivitu než průměrný pacienti. Zároveň mi lékařkou podaná injekce proti bolesti málem spadla do krku a od té doby mám větší hrůzu ze zubařů než dřív. Opravdu nedoporučuju a z důvodu jiných nestandardních situací, které se tam odehrávaly i v její komunikaci a stylu odvedené práce a které nejsou běžné, podávám tuto recenzi anonymně, z důvodu ochrany mé osobnosti.

Umístění:

Nedoporučuji. Chování doktorky při posledních dvou návštěvách bylo velmi nevhodné. Na dotazy mi doktorka rovnou řekla, že nebude odpovídat. Pokud je to její neznalostí češtiny, tak to není moje chyba. Pokud je to její neschopností zjednodušovat a zestručňovat, tak se to má naučit, je to schopnost, která se dá získat a pacient má na vysvětlení základní právo. Chybí jí úcta k pacientovi a sebekritická sebereflexe. Ani se neobtěžuje vysvětlit, co dělá, co bude dělat a proč, v polovičce práce změní postup, bez toho, aby měla sebemenší potřebu se s pacientem domluvit. A zákroky jsou nesmírně bolestivé bez předchozího upozornění. Pokud má paní doktorka potřebu po někom šlapat, tak si může koupit rohožku, nemusí šlapat po pacientech, od kterých vybírá desetitisíce.

Umístění: Jiný

Pani doktorka Darija je vyborna profesionalka, rovnako ako pani dentalna hygienicka Lucie. Vysvetlenie, liecba, prevencia, odporucam. A velmi pekne im dakujem.

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velký odborník! Poprvé v životě návštěva zubaře nebyla nervózním šokem pro mě. Díky paní doktorce a její procesnímu přístupu jsem si uvědomila, že můj strach zubařů úplně zmizel. Paní doktorka umí najít společný jazyk i s malými dětmi, dcerka chodí za ni s radosti!

Umístění:

Byla jsem u paní doktorky s celou rodinou. Moc se nám líbili moderní postupy a přístroje. Paní doktorka používá kameru, kterou nám zuby nafotí a vše nám ukazuje na počítači a vysvětluje. S takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkala, byla jsem moc mile překvapena.

Pani doktorku mohu vrele doporucit, trpim panickou a uzkostnou poruchou, beru hodne leku a navsteva zubare pro me byla az doposud vzdy velmi stresovou zalezitosti a utrpenim, z anestezie se mi dela fyzicky nevolno a velmi spatne snasim bolest. Pani doktorka byla mila, vse vzala v uvahu, vse vysvetlila, navrhla varianty lecby a zakrok byl oproti predchozim zkusenostem opravdu bezbolestny. Chtela bych ale vyzdvihnout take velmi milou a profesionalni sestricku, uz objednani se byla radost - prestoze jsem byla novy pacient, kvuli akutni bolesti mi dala termin hned druhy den, do telefonu byla velmi prijemna a osobne taktez. Jedina nevyhoda vseho je, ze prestoze spolupracuji s moji pojistovnou, vetsinu zakroku a pece ZP nehradi, takze jak uz to byva, za kvalitni peci a mily pristup si v Cechach bohuzel musime radne zaplatit, opravdu se nejedna o levnou zalezitost. Ale pro me osobne to za to stoji.

Byla jsem u paní doktorky s dětsko. Moc se nám líbili moderní postupy a přístroje. Paní doktorka je moc profesionální a velmi pečliva pro patsienty.Vše Vám důkladně vysvětlí a má zlaté ruce.Paní doktorka se moc líbí synovi a za dobrotu dostala od dětsko bonbón))))
Urazolina Olena

Budu se opakovat ale i já jsem chodil k paní Darije Bílé rád.. Milá, příjemná a hlavně pracuje kvalitně. Náprstek Viktor