Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Olomouc s.r.o. Jiný

Paní doktorka je opravdový odborník. Moc mi pomohla, pochopila, vždy si na mě udělala čas, aby zjistila, jak nejlépe mi má pomoci. Je to skvělý člověk a empatie jí rozhodně nechybí. Vystřídal jsem tři doktory a čtvrtým je paní Danuše, která už mi zůstane. Nedám na ni dopustit. Mě osobně sedí nejvíc. Chápu, že někomu tady nesedí, ale každému se každý zřejmě nezavděčí. Já jsem opravdu spokojený jak nikdy předtím.

Z přístupu paní doktorky jsem zklamaná, je to u ní narychlo, výrazně změní dávky léků ze dne na den i když se tak má dít postupně, chybí dostatek času a prostoru ke vzájemné komunikaci.

Paní doktorka mi vždycky pomohla, udělala si na mne čas. Má vynikající přehled o lécích a jejích účincích, jako jedna z mála psychiatrů zná přesné interakce mezi léky a k nezaplacení jsou její mnohaleté zkušenosti. S negativními názory zde nesouhlasím.

Souhlasím s uživatelkou Suzanne, psychiatr předepisuje léky, terapie provádí psycholog. Jinak není pravda, že by paní doktorku nezajímaly pocity pacienta a to, jak snáší léčbu, mám opačnou zkušenost. Mně teda zatím pomohla dostat se z nejhoršího.

s názory předchozích pacientů nesouhlasím...stěžují si na to, že paní doktorka jen napíše léky, tu stejnou službu jim ale prokáže téměř každý jiný a psychiatr a lékař. Nevím, co také více by mělo býti v její kompetenci, než psát léky které zmírní problémy.Myslím, že je zapotřebí pochopit, že žádnému psychiatrovi se ještě nikdy nepodařilo nikoho uzdravit...tedy tak jak by si to asi kdekdo představoval...na to je lidská duše příliš složitá a pokud potřebujete rozebrat osobní problémy a poradit v nich, lépe než psychiatr vám pomůže člověk, kterého znáte.

Nejsem zhrzená pacientka... Mé tetě psala jen léky a léky a zvyšovala v klidu dávky a neléčila naprosto nic! Je neskutečné, že takto někdo zachází se zdravím nebo nemocemi druhých..... teta je nyní na startovní čáře, která se posunula hodně daleko od té první.....takže musí vyléčit "léčení" paní doktorky a pak se poprat s tím, s čím za ní šla!