Odborný lékař alergologie a imunologie
Červeného kříže 4, Ostrava

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Paní doktorka je výborná diagnostička a to je půlka cesty k úspěšné léčbě. Zjistila mi intoleranci na histamin, který mi způsoboval různé zdravotní komplikace, které si člověk ani nespojí. Při stanovování léčby je pečlivá. Nikdy jsem neměla pocit, že mě odbývá, nebo že spěchá. Věkterá doporučení mi sepsala, což se pro nás sklerotiky hodí. Jediný, kdo dokáže paní doktorku rozladit jsou lidé, kteří nedodržují léčbu :) Jinak jsou paní doktorka a sestřička velice příjemné. Škoda, že jsem se odstěhovala z Ostravy.

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Naladovost je samozřejmě na denním pořádku každého z nas ale u doktora bychom se měli citit ještě lepe, přece jen tam odcházíme vetsinou s problémem, který kolikrát není úplně pozitivní a lidé mají strach , jsou nervózní, atd a ještě musí vidět takovou doktorku? Nezlobte se na mě ale mě nezajímá její nálada tak jako ji nezajímá moje, když ráno špatně vstanu.
Už jsem tady recenzi psala. 5 let jsem byla s dr spokojená až doteď co mi na základě údajně mě hlasové zpravy zrusila termín vstupní kontrolu pro ročního syna a já musela 2 měsíce čekat na další. Samozřejmě jsem žádnou hlasovou zprávu nenechavala, tak mě zajímalo proč tak usoudila že jsem to byla já. Nedokázala odpovědět jen řekla že ta paní v hlasovou uvedla termín q čas kontroly kde by presne můj syn, poté si vydedukovala že to bude nejspíš jeho matka. Na další termín jsem 2 měsíce nečekala a s partnerem jsme našli jinou dr. A to mi ještě nebyla schopna ani oznámit že mi to zrušila nebo ověřit si zda jsem to opravdu já. Dozvěděla jsem se to sama když jsem zavolala sestře o dřívější termín jak jsme byly domluvené.
Paradox: chci termín ještě dřív kvůli atopickemu ekzemu a pak to za několik dnů zruším úplně? To je preci mimo. Věřte mi nebo ne byla jsem tam naštvaná jak nikdy ptz se jedná o problém malého dítěte, ne můj.

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Paní doktorka je velmi vnímavá a empatická. Vždy mi velmi pomohla a snažila se mě vyslechnout. Velice doporučuji!

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Kontrola

Paní doktorka i sestřička obě super ❤️ paní doktorka přijde s úsměvem do práce, zajímá se o pacienta i celou rodinu, příjemné prostředí.Děkuji, doporučuji ????????

S pani doktorkou I sesrickou sem velmi spokojena se rada ze knim muj sin chodi ikdyz se nekdii nedostaviva radne se neomluvim tak se jeste nestalo ze byme pani doktorka servala jako druzi lekari je velmi hodna k detem se chova pekne doporucuji

Naprosto tragická lékařka. Syna léčila z alergie tak, že mu předepisovala 10 let stejné léky. Když začal v poslední době mít takřka chronickou rýmu, navštívili jsme jinou lékařku. Ta se velmi podivila, že neabsolvoval ani testy ani žádnou pořádnou léčbu. Nyní synovi hrozí opravdu chronická rýma a další dlouhodobé komplikace. Musí absolvovat vakcinaci a celkově mu byl změnen způsob léčby. Již po pár týdnéch se mu ulevilo, ale náprava "pasivní" léčby pani doktorky Žiakové bude trvat velmi douho, pokud se to podaří. Když se k tomu přidá mizerná komunikace lékařky, mohu jen konstatovat, že ji vřele nedoporučuji.

Jsem naprosto spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě mají u mě velkou poklonu za profesionální a příjemný přístup k pacientům.

Děkuji za vše :-)

K paní doktorce chodím s dítětem už 15 let a nikdy se mi nestalo, že by měla špatmou náladu a už vůbec ne,
že by to neuměla s dětma. Vždy si tam psychicky odpočnu a že někdy musím chvilku čekat, v jiných odborných ordinacích jsem čekala i 3 hodiny. A vy všichni, kteří píšete špatné ohlasy se pořád asi usmíváte a
máte dobrou náladu. Tak to vás teda obdivuji, protože i sebevětší flegmatik se občas špatně vyspí.Alergologie a imunita jsou věc složitá. Paní doktorce věřím a děkuji, vždy nám pomohla a poradila. S pozdravem Premusová

K paní doktorce chodím s mamkou už od mých 6 let a NIKDY se nestalo, že by sestřička nebo paní doktorka byla zlá, protivná a náladová! A pokud na Vás byla někdy protivná, tak to bylo určitě z toho důvodu, že jste nedodržovali léčbu, kterou Vám stanovila. Jsou to skvělí lidé a skvělá lékařka! Vždycky ví, co mi dát. Když jsem byla nemocná, necpali do mě žádná antibiotika, ale paní doktorka mi vždy něco napsala, abych ty antibiotika nemusela mít. Jako jediná poznala, co mi vlastně je. Odstěhovali jsme se 300 km od Ostravy a už několik let za ni dojíždím na prohlídky! Je to ta NEJLEPŠÍ alergoložka! :-)