Daniela Žiaková, alergolog Ostrava
Alergolog MUDr.

Daniela Žiaková

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 20 srpna 2013

Děkuji za vše :-)

• 2 února 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Jsem naprosto spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě mají u mě velkou poklonu za profesionální a příjemný přístup k pacientům.

• 22 dubna 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím s dítětem už 15 let a nikdy se mi nestalo, že by měla špatmou náladu a už vůbec ne, že by to neuměla s dětma. Vždy si tam psychicky odpočnu a že někdy musím chvilku čekat, v jiných odborných ordinacích jsem čekala i 3 hodiny. A vy všichni, kteří píšete špatné ohlasy se pořád asi usmíváte a máte dobrou náladu. Tak to vás teda obdivuji, protože i sebevětší flegmatik se občas špatně vyspí.Alergologie a imunita jsou věc složitá. Paní doktorce věřím a děkuji, vždy nám pomohla a poradila. S pozdravem Premusová

• 2 září 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce chodím s mamkou už od mých 6 let a NIKDY se nestalo, že by sestřička nebo paní doktorka byla zlá, protivná a náladová! A pokud na Vás byla někdy protivná, tak to bylo určitě z toho důvodu, že jste nedodržovali léčbu, kterou Vám stanovila. Jsou to skvělí lidé a skvělá lékařka! Vždycky ví, co mi dát. Když jsem byla nemocná, necpali do mě žádná antibiotika, ale paní doktorka mi vždy něco napsala, abych ty antibiotika nemusela mít. Jako jediná poznala, co mi vlastně je. Odstěhovali jsme se 300 km od Ostravy a už několik let za ni dojíždím na prohlídky! Je to ta NEJLEPŠÍ alergoložka! :-)

• 24 srpna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Tak mi to připadá, že vůbec nevíte o čem píšete. Vžijte se do své situace. Máte každý den dobrou náladu a častujete okolí samými úsměvy?? Jsme jen lidi !!!! K paní doktorce docházím pravidelně už 6 let s dcerou a nikdy jsem se za tu dobu nesetkala s nějakým nezájmem či arogancí. Taky jsme se ze začátku léčily sprejíky na astma, které jsem ale postupně dle zdravotního stavu dcery omezovala a teď už nefoukáme vůbec. Paní doktorce jsem to řekla a nestalo, se že by mě "seřvala" ( jak někteří píšete ) pouze doporučila zaměřit na období vyskytujících se alergenů. Myslím, si že přístup je lidský dle aktuální nálady a jednání na profesionální úrovni.

• 1 listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Jeto skvělý člověk který vždy umí pomoct a poradit a jako lékařka je super nemám jedinou negativní zkušenost opravdu vřele doporučuji

• 27 září 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Paní doktorka i sestřička mají úplně stejný přístup - značně arogantní,náladový, kdo jim nesedne, kdo pro ně není nóbl má smůlu. Na to, že paní doktorka se zabývá i alternativní medicínou, jak často o tom mluví, vůbec ji nepoužívá. Neléčí člověka jako celek, vidí jen to své - není ochotna připustit, že kortikoidy můžou brzdit růst, což je problém u malého dítěte s opožděným kostním věkem. Je značně šetřivá, není schopna napsat ani alergikovi s astmatem aerochamber či inhalátor. Podotýkám, že lázně nám psala také pediatrička. To že nestíhá a lidi se jí kupí před čekárnou je alarmující. Zpoždění až hodinové. Přecházím jinam.

• 6 června 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je úplně nejlepší! Doporučuji!

• 26 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Dr. osobnost, která má celostní pohled, které opravdu záleží na zdraví a nemoc velmi citlivě vnímá jako kombinaci stravy, živ.návyků, zvyků-zlozvyků, psychiky a umí pomoci jako vystudovaný lékař se znalostí praxe, životních zkušeností, ale i jednoduchých rad, vše obohaceno svou životní a osobitou moudrostí. Jsme velmi rádi, že před několika lety jsme dostali doporučení právě na ni a velmi si toho vážíme - za celou rodinu (2+3 :-))

• 17 března 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Chodila jsem s dětma k p doktorce oběma napsala léky,že jsou alergici nějak se mi to nezdálo ,tak jsem zašla k jinému lékaři nebudu jmenovat,který udělal dětem testy a vyšetření z krve se nepotvrdilo ,že jsou alergici.Ještě že jsem nedávala léky s kortikoidy,které vám značně poškodí organismus takové zkušenosti mám sama se sebou kdy mi byli dávany kortikoidy a pak v dospívání jsem měla problémy s hormony.Už bylo zarážející,že se dívala při svičce do krku a v ordinaci měla tmu ,jak v baru.Takový lékař tam nemá co dělat a její přístup byl katastrofální.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění