MUDr.

Objednat se

Přidat názor

Děkuji za vše :-)

• velmi slabý

Naprosto tragická lékařka. Syna léčila z alergie tak, že mu předepisovala 10 let stejné léky. Když začal v poslední době mít takřka chronickou rýmu, navštívili jsme jinou lékařku. Ta se velmi podivila, že neabsolvoval ani testy ani žádnou pořádnou léčbu. Nyní synovi hrozí opravdu chronická rýma a další dlouhodobé komplikace. Musí absolvovat vakcinaci a celkově mu byl změnen způsob léčby. Již po pár týdnéch se mu ulevilo, ale náprava "pasivní" léčby pani doktorky Žiakové bude trvat velmi douho, pokud se to podaří. Když se k tomu přidá mizerná komunikace lékařky, mohu jen konstatovat, že ji vřele nedoporučuji.

• velmi dobrý

Jsem naprosto spokojená jak s paní doktorkou tak se sestřičkou. Obě mají u mě velkou poklonu za profesionální a příjemný přístup k pacientům.

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím s dítětem už 15 let a nikdy se mi nestalo, že by měla špatmou náladu a už vůbec ne, že by to neuměla s dětma. Vždy si tam psychicky odpočnu a že někdy musím chvilku čekat, v jiných odborných ordinacích jsem čekala i 3 hodiny. A vy všichni, kteří píšete špatné ohlasy se pořád asi usmíváte a máte dobrou náladu. Tak to vás teda obdivuji, protože i sebevětší flegmatik se občas špatně vyspí.Alergologie a imunita jsou věc složitá. Paní doktorce věřím a děkuji, vždy nám pomohla a poradila. S pozdravem Premusová

• velmi dobrý

K paní doktorce chodím s mamkou už od mých 6 let a NIKDY se nestalo, že by sestřička nebo paní doktorka byla zlá, protivná a náladová! A pokud na Vás byla někdy protivná, tak to bylo určitě z toho důvodu, že jste nedodržovali léčbu, kterou Vám stanovila. Jsou to skvělí lidé a skvělá lékařka! Vždycky ví, co mi dát. Když jsem byla nemocná, necpali do mě žádná antibiotika, ale paní doktorka mi vždy něco napsala, abych ty antibiotika nemusela mít. Jako jediná poznala, co mi vlastně je. Odstěhovali jsme se 300 km od Ostravy a už několik let za ni dojíždím na prohlídky! Je to ta NEJLEPŠÍ alergoložka! :-)

• velmi dobrý

Tak mi to připadá, že vůbec nevíte o čem píšete. Vžijte se do své situace. Máte každý den dobrou náladu a častujete okolí samými úsměvy?? Jsme jen lidi !!!! K paní doktorce docházím pravidelně už 6 let s dcerou a nikdy jsem se za tu dobu nesetkala s nějakým nezájmem či arogancí. Taky jsme se ze začátku léčily sprejíky na astma, které jsem ale postupně dle zdravotního stavu dcery omezovala a teď už nefoukáme vůbec. Paní doktorce jsem to řekla a nestalo, se že by mě "seřvala" ( jak někteří píšete ) pouze doporučila zaměřit na období vyskytujících se alergenů. Myslím, si že přístup je lidský dle aktuální nálady a jednání na profesionální úrovni.

• velmi dobrý

Jeto skvělý člověk který vždy umí pomoct a poradit a jako lékařka je super nemám jedinou negativní zkušenost opravdu vřele doporučuji

• velmi slabý

Paní doktorka i sestřička mají úplně stejný přístup - značně arogantní,náladový, kdo jim nesedne, kdo pro ně není nóbl má smůlu. Na to, že paní doktorka se zabývá i alternativní medicínou, jak často o tom mluví, vůbec ji nepoužívá. Neléčí člověka jako celek, vidí jen to své - není ochotna připustit, že kortikoidy můžou brzdit růst, což je problém u malého dítěte s opožděným kostním věkem. Je značně šetřivá, není schopna napsat ani alergikovi s astmatem aerochamber či inhalátor. Podotýkám, že lázně nám psala také pediatrička. To že nestíhá a lidi se jí kupí před čekárnou je alarmující. Zpoždění až hodinové. Přecházím jinam.

• velmi dobrý

Paní doktorka je úplně nejlepší! Doporučuji!

• velmi dobrý

Dr. osobnost, která má celostní pohled, které opravdu záleží na zdraví a nemoc velmi citlivě vnímá jako kombinaci stravy, živ.návyků, zvyků-zlozvyků, psychiky a umí pomoci jako vystudovaný lékař se znalostí praxe, životních zkušeností, ale i jednoduchých rad, vše obohaceno svou životní a osobitou moudrostí. Jsme velmi rádi, že před několika lety jsme dostali doporučení právě na ni a velmi si toho vážíme - za celou rodinu (2+3 :-))

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Táňa Balnerová - alergolog