Bělení zubů

Celokeramické můstky

Cílené vyšetření

Estetická stomatologie

OlzaDent, s.r.o., stomatologie

"Zde se mohou pacienti objednat na pravidelnou preventivní prohlídku. Konzultace pacientů neregistrovaných v zubní ordinaci OlzaDent, s.r.o. s...

Léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: OlzaDent s.r.o rekonstrukce zubů

Naprosto geniální a špičkový zubař. Zákroky jsou naprosto bezbolestné, v jeho rukou necítíte ani opichy jehlou. Pán doktor vše trpělivě vysvětluje, je velmi ohleduplný, slušný a profesionální odborník. K takovému zubaři je opravdu radost chodit, mně potkalo to štěstí a za to jsem p.Kotasovi velmi vděčen. Zachrání Vám zub i když si myslíte, že je již po něm. Ceny jsou stejné jako asi v každé jiné soukromé ordinaci, hold za špičkovou péči je nutno si připlatit ale stojí to za to, to mi věřte...naprostá špička - prostě zubař jak z jiné planety!

Umístění: OlzaDent s.r.o

Jako dr super ale odešla jsem když mi rekl cenu za plombu ale az po zakroku před nim mi rekl ze to drahe nebude a po zaplombovani 1čky si rekl 3000 a oduvodnil ze se plati za zazrok a ne plombu... Ale hlavně že zákrok trval asi 15minut :D nesla bych už

Po hodne spatne zkusenosti v zahranici si me vzal dr Kotas do pece a ja nemohu nez ho jen chvalit. Velmi profesionalni pristup, navrh postupu lecby. Vrely lidsky pristup, velmi profesionalni chovani celeho personalu. Pokud vam na vasich zubech zalezi, jste na spravnem miste!

Velmi příjemný, uctivé chování, citlivý přístip k pacientům, vynikající vybavení ordinace a navíc odborník . Monski Lumír

Jsem vdecna, ze jsem mela to stesti a potkala jsem pri hledani noveho stomatologa pana doktora Daniela Kotase. Skvely stomatolog. Dela cest sve profesi. Jeho chovani a pristup k pacientum je pratelske, citlive a mile. Totez mohu rici o jeho zamestnancich ordinace v Ceskem Tesine. Mohu jen vrele doporucit vsem, kterym zalezi na zdravych a hezkych zubech.
Preji mu jen vse dobre a budu drzet palce.
Vera Skapova, Krasna p.Lysou horou

Ceny, které chce za ošetření jsou šílené, dát za plombu na stoličku 2000Kč je podle mne nenormální. Myslete si co chcete, ale když odvedu jako zaměstnanec na zdravotním pojištění ročně kolem 90.000Kč a pak po mě chce stomatolog za ošetření bolavého zubu celkem 6000Kč tak je něco špatně. Pokud nemáte problémy se zuby, doporučuji. Ale když sem tam nějaký problém nastane, peněženko třes se....

Chodím k panu Kotasovi již půl roku a navštěvuji ho velice ráda :) je to opravdu profesionál, který má znalosti a dovedností opravdu dost. Do jeho ordinace jsem přišla s velice špatným stavem zubů, ale po první návštěvě mě začal mile překvapovat svou odvedenou práci. Jeho personál je velice milý a ochotný. Všem doporučuji.
Katka.B

Pan doktor je opravdový profesionál. Je velmi vstřícný, ochotně vysvětlí, co prováděné ošetření obnáší a proč je nezbytné jej podstoupit. Jeho ordinaci navštěvuji několik let a nikdy mě u něj ošetření nebolelo. Teď už chodím jen na preventivní prohlídky. Má velmi dobře zavedený systém objednávání pacientů, takže se mi nikdy nestalo, že bych ve sjednaný čas přišla do čekárny plné lidí. V neposlední řadě nutno podotknout, že ordinace je vybavena novými a moderními přístroji, takže už při vstupní prohlídce pan doktor určil, jak bude léčba probíhat a v jaké výši se budou pohybovat náklady, přičemž mi navrhnul několik různých alternativ, doporučil mi, co by pro mne bylo nejvhodnější a co naopak méně vhodné. Avšak konečné rozhodnutí je na pacientovi. Přestože jsem se nyní přestěhovala na druhý konec republiky, budu i nadále (minimálně 2x ročně) dojíždět do ordinace doktora Kotase. Stojí to za to...

Pan doktor pracuje na velmi vysoké profesionální úrovni a jsem s ním maximálně spokojená. Přišla jsem k němu jako pacient před pěti lety, kdy mé zuby nebyly v nejlepším stavu. Nyní chodím již jen na pravidelné preventivní prohlídky. V současné době absolvuji ještě bělení zubů a k mému dokonalému úsměvu mi již nic nechybí :-).

Opravdu stomatolog na vynikající úrovni. Zuby ošetřuje tak, aby nejen byly zdravé, ale i hezky vypadaly. Pacientovi vše vysvětlí, doporučí, co si myslí, že je nejlepší, nebo proč něco nedoporučuje. Konečné rozhodnutí ale nechá na pacientovi. Pracuje podle nejmodernějších poznatků, s kvalitním materiálem. Pacienty neodbývá. Velmi slušné jednání. Jeho práce je prostě precizní.