Daniel Hošek, ortoped Cheb
Ortoped MUDr.

Daniel Hošek

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 1 listopadu 2011

Hodnocení: Slabý

Dobrý den, pan doktor je ve svém oboru opravdu odborníkem. Bohužel je zkorumpovaný, když přijde na operaci nenápadně nabídne možnost předběhnout pořadník za cca 50 000 Kč to podle typu operace. Pro lidi co nemají nouzi o peníze je to možná dobré,ale pro průměrně vidělávajícího člověka je to celkem problém a navíc se díky lidem, kteří mají na přednostní operaci, průměrně vidělávajícímu člověku protáhne doba čekání. Takže pokud potřebujete rychle operovat a nemáte peníze nedoporučuji tohtoto doktora.

• 14 října 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

velmi dobrý lékař,výborný přístup k pacientům,velice ochotný a snaží se všem pomoct jak jen nejlépe umí

• 9 července 2010

Hodnocení: Velmi slabý

Pan doktor by jenom vše řešil operací,i když výsledek je kolikrát nejistý,často horšípřitom existují jiné metody,moderní,které mají mnohdy lepší výsledek než operace.Např. na moji epicondylitidu,kterou mi neustále léčul opichama,mi nakonec řekl,že už zbývá jen operace.Na internetu jsem pak zjistil,že existuje možnost léčby rázovou vlnou,po 5-ti aplikacích je po problému a to bez operace!!!

• 21 ledna 2010

Hodnocení: Dobrý

Pan doktor HOŠEK DANIEL ,je specialista na svém místě.Je ochotný a vstřícný a umí člověku pomoct i poradit,jak si co nejvíce ulehčit od bolestí.Všem tohoto lékaře specialistu doporučuji. Tůma Jaromír Hazlov 429 351 32 Hazlov ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• 25 října 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

nejlepší ortoped široko daleko!jako jediný ortoped si dokázal poradit s mým vrozeným problémem (anomálie prstů na nohou), operace proběhly skvělě, veškerá další péče byla naprosto výborná, určitě když budu mít já nebo v budoucnu moje děti či rodina nějaký problém tak půjdeme jedině k panu Hoškovi, je milý, vstřícný, prostě profík na úrovni! Tímto bych mu chtěla poděkovat za všechno co pro mě udělal a s jakou péčí a zájmem se o mě staral-díííkyyy!

• 17 dubna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

vyborny ortoped VSEM DOPORUCUJI!!!!!!!!

• 7 dubna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Toto je nejlepší ortoped, jakého jsem měla možnost poznat, díky svému vážnému zranění. Měla jsemdopravní nehodu,kterou zavinilněkdo jiný a měla jsem - prasklou páteř, nevím rozsah, operaci nohou, zlomená žebra, díru v hlavě a v neposlední řadě - velmi vážné poškození pravé ruky. A protože jsempravák,byla jsem na to zle. Díky panu Dr Hoškovi mi pažeod ramene po prsty funguje parádně. Dokonce jsem se vrátila k závodní střelbě. Pan doktor je člověk,který nebere pacienty jakmo zboží. Poradí,pomůže a psychicicky podpoří, operoval i mého Otce jiřího císlera. A ta paní, copíše nade mnou o té choré babičce!!!! Tak že ji zdravím. Byla v té samé ambulanci, jako já. Scéna ghodná národního divadla. Ten korzet stojí balík a zlomené obratle??? Tak babička chodí s polámanou páteří?? Sakra, ta má štěstí!!! Já byla 5 měsíců na vozíku a tři roky o berlích, než mi zmizely otoky páteře a ona chodí po svých?? Myslím si, že dotyčná naprosto píše mimo mísu!! Pan Doktor Hošek si zaslouží pochvalu za přístup k pacientům a hlavně - dokáže psychicky povzbudit,když jsem totiž zjistila, že po operaci necítím ani prstíček, málem jsem se zhroutila a pan doktor mi naprosto přesně vysvětlil,proč to je a kdy to zmizíé a nesekl se ani o jediný den. Přesně mi nasadil léčbu,která mi po sedmi neúspěšných letech léčení jiným lékařem, konečně pomohlo a já s emohla vrátit do normálního života. Nehoda se mi stala ve 24 letech a to mi řekli, že už budu invalidní. Nyní jsme porodila před třemi lety dvojčata a opět mohu dělat vše, co před tím nebylo možné aDr Hošek??? Vždy ho ráda vidím a ty razítka??? ¨No,tomá proto, aby si ulehčil vypisování receptů, jsöu na nich názvy léků a i lékař je jen člověk a kolikrát bolí ruce... Takže , paninko, než tady někoho začnete pomlouvat, řekněte pravdu!!!! Jsem spokojená s jeho péčí. Na milion procent!!!

• 22 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi dobrý specialista,ortoped ohleduplný, ochotný. Velmi mu důvěřuji,a doporučuji.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Zobrazit podobné lékaře: Vratislav Matoušek - gynekolog

Umístění