Centrum kochleárních implantací u dětí, Fakultní nemocnice v Motole

Garant Audiocentra a otoneurologické ambulance a Tinnitus poradny

Profesionální zaměření v rámci ORL
dětská otorinolaryngologie,...

• otorinolaryngologie

Pana doktora Groha jsem poznala jako pacientka již před několika lety.
Při každé mé návštěvě ordinace je pan doktor milý, vstřícný a velmi empatický.
Lékař s vysokou odborností a profesionalitou. Ohodnocení tohoto lékaře 5ti hvězdičkami není dostatečné, hvězdičky a nekonečno.
Ráda bych pochválila i sestřičku, která je moc roztomilá a ochotná.
Děkuji oběma, že pacient se v ordinaci cítí velice dobře.

Děkuji panu doktorovi i sestřičce za profesionální výkon i lidský přístup. V dokonalé úctě pacient-klient z Hlinska

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Velmi lidský, příjemný a profesionální přístup k pacientovi.
Vše mi bylo podrobně vysvětleno a do detailu popsána léčba a její možnosti.
V ordinaci jsem se cítil vítán a můj zdravotní problém byl vyřešen.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Skvělý lékař, milý, laskavý, vstřícný a především profesionální. Po mých předchozích zkušenostech naprosto nebývalé. Mnohokrát děkuji, pane doktore.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Naprosto profesionální přístup, milý, příjemný, vstřícný pan doktor. Určil pravou příčinu synových závratí, se kterými si lékaři v místě našeho bydliště nevěděli rady a změnou medikace a rehabilitací se jeho stav podstatně zlepšil. Moc děkujeme a pana doktora vřele doporučujeme.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Poděkování a vysoce kladné hodnocení: Laskavý, empatický a zároveň vysoce profesionální přístup pana doktora a vlídnost personálu ORL: sestřiček i slečny na recepci. Ačkoli jsem nebyla objednaná, přesto se mi dostalo potřebného odborného vyšetření a stanovení následné léčby.

Takto si představuji kvalitního pana doktora. Pan doktor Groh je laskavý, profesionální, vstřícný a vtipný. Přála bych si, aby takoví byli i ostatní. Potom by mělo smysl je občas i preventivně navštívit. Děkuji! Ilona

Velmi příjemný a vstřícný pan lékař s erudovaným a lidským přístupem. Vše dobře vysvětlí a ukáže. Má zájem o řešení problému.

Umístění: jiné místo Nedoslýchavost dítěte

Super přístup k dětem, odborně vybavená ordinace, příjemná atmosféra, žádné čekací doby - jste objednáni na určitou hodinu a jdete tam na čas. Pan doktor opravu léčí až vyléčí. Moje dítě už má sluch v pořádku - slyší normálně. Rozhodně doporučuji.Opravdu skvělý odborník.

Po dnešní neplánované prohlídce jak mě samotné, tak i 4letého syna musím říct, že konečně někdo, kdo se s námi zabýval na profesionální úrovni a neodbyl nás s nějakou běžnou zvětšenou nosní mandlí a rovněž nebyl hned toho názoru jít "pod kudlu". Přístup p. doktora byl opravdu příjemný, jak se tu i objevuje "lidský" a přátelský přístup. Určitě užasný postoj k dítěti při vyšetřování a totéž i vysvětlení problému. Na další návštěvu u něj se vyloženě těším a věřím v konečný úspěch a úlevu. Sestřička rovněž laskavá! Doporučuji.