Skrétova 47, Plzeň

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Adaptivní návštěvy pro děti

Laserové odstranění nosní průchodnosti

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

ORL ambulance Plzeň s.r.o.

Jsme ORL ambulance v centru Plzně. Zaručujeme vyšetření kvalifikovaným personálem se vstřícnou komunikací s pacientem a v případě potřeby bezproblémov...

• otorinolaryngologie

Umístění: ORL ambulance Plzeň s.r.o. základní vyšetření

Velmi příjemné vystupování, pečlivé a citlivé vyšetření, vysvětlení nálezu , dodržování času objednání. Paní doktorku mohu jenom doporučit.

Umístění: ORL ambulance Plzeň s.r.o. preventivní prohlídky

Velmi milá paní doktorka s úžasným přístupem k dětem. Narozdíl od jiných ORL nás neodbyla, a i přesto, že necítíme žádné obtíže, nás důkladně vyšetřila. Kéž by to takto fungovalo všude :)

Umístění: ORL ambulance Plzeň s.r.o. zánět nosohltanu

Paní doktorka je velice milá a po vyšetření mě odeslala i na rentgen. Poté mi vysvětlila užívání léků a objednala mě na kontrolu. Velmi profesionální a zároveň lidské jednání.

Dobrý den. Po dlouhé době jsem narazila na moc milou paní doktorku, která pečlivě zvažuje všechny možnosti, i přesto, že u mě se ve finále prokázala obyčejná chřipka. Empatická, příjemná, klidná...nebudu se bát sem vzít i děti, pokud bude nějaký problém...Děkuji

Velmi milá a komunikativní. Hledá osobní přístup, pečlivě promýšlí souvislosti. Pracoviště pěkné a urovnané.

Velmi vlídná, příjemná a pečlivá paní doktorka. Po objednání nikdy nečekám, objednat se můžete i ráno na daný den a vždycky si čas najde. Chová se velice hezky k dětem. Pomůže, vysvětlí, zodpoví všechny otázky. Mohu jen doporučit.