Digitální rentgen

V budově mammacentra funguje 4 dny v týdnu mamární a onkologická poradna (jedná se o součást nestátního interního odděleni olomouc), která slouží ženám s onemocněním prsu včetně žen, které jsou již v léčbě nebo po léčbě rakoviny prsu.

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Dlouhá 28/524, Olomouc

MAMMACENTRUM Olomouc s.r.o. - RDG

Dlouhá 28/524, Olomouc

MAMMACENTRUM Olomouc s.r.o. - RDG

Lékařskou fakultu UP v Olomouci jsem ukončila v r. 1988. 20 let jsem pracovala na Radiologické klinice FN v Olomouci, absolvovala jsem 1. atestaci z R...

Umístění: MAMMACENTRUM Olomouc s.r.o. - RDG digitální rentgen

3 měsíce strachu ze zprávy od lékařky, která mi dělala ultrazvuk.Byla milá a vstřícná,ale bohužel jsem vlastně nevěděla nic jen kontrola za 3 měsíce.Dnes kontrola proběhla u paní doktorky Houserkove, která byla rázná, skvělá a vše mi podrobně vysvětlila.Mockrat děkuji

Paní doktorka je opravdu velmi hodná, lidská, lékařka na svém místě. I všichni ostatní v tomto zařízení. Všem budu vřele doporučovat. Děkuji za vynikající péči.

Empatie,profesionalita,zájem o pacientky-jak ze strany doktorky Houserkové,tak radiologických laborantek a zdravotních sester.Přála bych všem ženám péči v tomto zařízení.Tímto děkuji i za ostatní spokojené pacientky,které možná o této možnosti vyjádření díků nevědí.

Vynikající odbornice, obětavá, milá, skromná, se zájmem o každou pacientku.

Vynikající odbornice se zájmem o pacienta.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli si mohu nechat udělat magnetickou rezonanci na vlastní náklady, a kolik by to stálo. Děkuji.

záleží na tom, o jakou oblast - orgán těla se jedná a zda by bylo nutné použít i kontrastní paramagnetickou látku, která je poměrně drahá. Cena se pohybuje v tisících (průměrně 5-10)

MUDr. Dana Houserková, Ph.D.

Zdravím, vzadu na temeni hlavy mám vyrustek lebky max 1cm velký, je přesně v prostředku a symetrický.
Nemám žádné potíže jem mě to v tom místě občas lehce píchne.
Nevíte o co by se mohlo jednat?
Moc děkuji.

bylo by vhodné se poradit s Vaším praktikem, může Vás poslat na rentgen lebky, aby se zjistilo, zda se nejedná o kostní výrůstek, který obvykle neznamená nic závažného. Může se také jednat jen o chrupavčitou nebo vazivovou tkáň.

MUDr. Dana Houserková, Ph.D.