Mulačova nemocnice - Gynekologicko–porodnické oddělení
Dvořákova 1207/17, Plzeň

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

PA paní Hodinářová zastupovala v porodnici ve Stodě. Nejspíš mým příjezdem jsem jí narušila klidnou noční službu nebo jí rozhořčilo mé porodní přání (kde z obav mých alergií na mnohé léky, jsem si přála, co nejpřirozenější porod), my dala paní asistentka dostatečně najevo, co si o tom myslí a nechala mě v tom s přítelem řádně vykoupat. Můj první porod, paní mi nijak nepomohla, neporadila jakou zvolit polohu, nic, porod se zpomalil natolik (podotýkám, že jsem přijela do porodnice otevřená na 8 cm), porod nepostupující. Při vyšetření mi praskla vodu (já jí původně prasknout nechtěla). Miminko nalehlo špatně do pánve, ovšem v této chvíli už mohla zjistit že miminko sama neporodím. Po druhé kapačce oxitocinu, kdy chtěla dát ještě třetí. Se objevila jiná PA, zeptala se proč ještě nebyl zavolám doktor (této porodní asistence se nelíbily mé ozvy, řekla že ať třetí oxytocin nedává a okamžitě volá doktora. Doktor nebyl zavolám, protože mé porodní asisntence, paní Hodinářové, se vybil služební telefon. Nakonec doktor dorazil, za chviličku jsme jeli na sál.

Nemám s čím srovnávat, jelikož jsem po prvním porodu, ale kdybych si mohla vybrat podruhé rodit, tak jedině s touhle úžasnou dušičkou. Celou dobu mě psychicky podporovala, ptala se, o všem semnou mluvila, takže jsem byla informovaná a nebyla tolik vylekaná. Když bylo ke konci třeba, ač nepříjemným hmatem, ale jistě účinným mi pomohla. Cítila jsem se velmi bezpečně, což si myslím, že je u porodu třeba. Není nač bych si stěžovala, ač jsem se porodu bála, jak bolesti, trapných chvilek a neznáma, s touhle ženou všechno odešlo a já mám na porod i když bolestivé, ale krásné vzpomínky.

Paní asistentka je jistě skvělá,jen mi při mém porodu dost nešetrně mačkala břicho,vím že se snažila synkovi pomoci na svět,ale věřim že by to šlo i bez té brutální síly kterou použila.Vážim si její práce,ale toto bylo opravdu moc a měla jsem dlouhou dobu bolesti a špatný pocit,že jsem to nezvládla sama.

Danuška Hodinářová byla mou oporou ve dni 6.12.2011 kdy na tento svět vykoukl můj brouček Adámek...Moc danušce děkuji za její skvělou péči jak skvěle to s námi zvládla odrodit.Jak slíbila tak splnila,nedam na ni dopustit.Moc děkuju Danuško ...Jarka a Adámek

je to hvězda moc mi pomohla :-)

Chodím na předporodní kurzy a po lekci s tatínkama manžel prohlásil, že tu chce u porodu. Je skvělá, vysvětluje věci tak, jak jsou. Žádný zastírání, žádný tabu. Pěkně všechno narovinu. Doufám, že se potkáme u porodu! Katka Moučková

Naprosto skvělá, úžasné předporodní kurzy. Dodá odvahu, maximálně informuje.

Č

Je naprosto skvělá, bezvadně vede předporodní kurzy v Mulačově nemocnici, dodá sebevědomí, moc pozitivní člověk, u porodu mi dodala odvahu a sílu, i díky ní mám krásné vzpomínky na porod a budu doufat, že u druhého porodu bude taky.