Chirurg. ambulance MUDr. Driák s.r.o.
U pošty 14, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurg. ambulance MUDr. Driák s.r.o. Jiný

Mám jednu skvělou a jednu horší zkušenost. Panu doktorovi věřím, že by nepodcenil problém, pokud by opravdu byl. Ale první návštěva na mě tak mírně působila. Na další se mi ale věnoval velice, vše mi pověděl a na každou otázku trpělivě odpověděl. Jsem tedy ve výsledku spokojená a předpokládám, že "horší dny" máme každý.

Umístění: Chirurg. ambulance MUDr. Driák s.r.o. Jiný

Dobrý den, byl jsem za tímto Mudr. odeslán praktickým lékařem kvůli pokousání a podrápání kočkou, které se stalo pár dní před tím. V ordinaci mi ruku pouze pomazali desinfekcí, na jednu ránu plácli tzv. Višňák, toť vše.
Do večera nastoupila zvýšená teplota a bolest. Při návštěvě pohotovosti se ošetřující lékař divil, že rány nebyly vyčištěny a nebyla podána antibiotika, což je prý standardní postup. Odebrány vzorky, které byly poslány na rozbor, aby se v případě potřeby upravila mediace, což se u Mudr. Driáka také nestalo... Možná tento lékař neměl svůj den, ale dle mého názoru a postupu jiných lékařů, bohužel nic moc tento lékař, alespoň v tomto případě.

Umístění: Chirurg. ambulance MUDr. Driák s.r.o. Jiný

Velice příjemný lékař i sestřička, profesionální a příjemný přístup k pacientovi. Snaha pomoci i poradit.
Jak již bylo uvedeno opravdu svědomitý a milý lékař, také nemám co vytknout. Doporučuji!

Svědomitý a milý lékař, zavítala jsem za ním s prstem strčeným do mixéru:-). Při ošetření velice citlivý, nemám co vytknout.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptala blbě sem se oprela o levou ruku a bejak me v ni kruplo a odte doby tam mam na zapesti menší bolicku a skoro ji ani neohnu v zápěstí a kdyz ano tak to bolí.. a nevim co by toto mohlo byt jestli je nutne chodit k doktorovi. Dekuji

pravděpodobně se jedná o ganglion, který se může odsát, nebo operovat. Při potížích je třeba zajít na chirurgii.

Dalibor Driák