MUDr. Dagmar Větěchová

Dermatolog Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Odborný lékař kožní
T. G. Masaryka 602, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Moc dekuji pani doktorce za lecbu, urcit pricinu ekzemu na kuzi neni nic lehkeho, ale po par navstevach se podarilo uspesne vylecit. Sestricka je ta nejuzasnejsi, jakou jsem kdy potkala. Jak sestricka, tak pani doktroka jsou empaticke damy, ktere se snazi pomoci, ulevit, pohladit po dusi. Bohuzel lide pisou jen kdyz se jim neco nelibi, kdyz je vse v poradku, tak to berou jako normalni stav. Dekuji a budu jenom doporucovat, pokud nekdo bude z me rodiny potrebovat resit nejaky derma problem.

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Musela jsem se objednat aby na mne Větěchová ani neměla 2 minuty. Větěchová přišla pozdě a když jsem se jí snažila říct během těch 2 minut kvůli čemu jsem k ní přišla, řekla mi, že nemohu po ní něco chtít po ránu (v 9 hodin) a vyhodila mě aniž by mi dovolila říct s čím jsem k ní přišla. Řekla mi, že už k ní nemám chodit. Něco otřesného. Větěchová by měla okamžitě vrátit diplom a omluvit se za své jednání s lidmi. Hrozné, hrozné, hrozné...... pokud budeme mít všechny takové lékaře jako Větěchová, můžeme se odstěhovat z ČR.

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Byla jsem u paní doktorky cca před 3 lety. Když jsem se objednala musela jsem čekat 3 měsíce. Chtěla jsem pomoct, protože už jsem si nevěděla rady. Měla jsem problém z lupama stále a vše vyzkoušené. Řekla jsem si zajdi si ke kožní. Ovšem jsem nevěděla,že to bude naprosto zbytečné. Paní doktorka se mi ani nepodívala do hlavy a poradila mi ať jsi zajdu do lékárny,že mi poradí. Odešla jsem opravdu naštvaná, protože bych jí mohla vyjmenovat pomalu celou lékárnu co jsem vyzkoušela. Za mě hrozný přístup a jestli takto bude každý doktor tak nazdar.

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

P. doktorka nemá ráda lidi. Podle toho jak se ke svým pacientům chová. Když se mi kožní nemoc nedařilo ihned vyléčit, odmítla mi předepsat další lékárenské preparáty na předpis. Nepředepsala už nic, odmítla mě dokonce doléčit - ať si najdu jiného lékaře. Tečka. Otravují ji i normální otázky ohledně způsobu léčení. Pokud ji nebaví práce s lidmi, mohla by třeba zkusit dělat hlídače majáku. Myslím si, že si tato ordinace nezaslouží tak hodnou sestřičku jakou doktorka má. Ta byla velmi milá.

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Dnes jsem byla objednaná k paní doktorce s ekzémem, který mě štípal, pálil apod. Když mě sestřička zavolala do sesterny, paní doktorka seděla v ordinaci a hodně nahlas plísnila sestřičku že mě objednala za pár dní a nikoliv minimálně za měsíc. Řvala po ní jak po děcku. Když jí sestřička upozornila že čekám vedle, přešla ke mně a důrazně a nahlas mi vysvětlila že bych to klidně ještě měsíc vydržela. Pak se na to na cca 5 vteřin mrkla a řekla že mi napíše roztok. Vyprášila jsem z ordinace abych ještě jednu nechytla. V čekárně na mě ostatní pacienti hleděli, co se stalo. Zjevně vše také slyšeli. Je mi již dost let, jsem v důchodu, ale s takovým jednáním jsem se ještě nikdy nesetkala a doufám, že již nesetkám. Je mi líto sestřiček. Paní doktorka by se měla léčit nebo odejít na odpočinek. Co se mě týká už mě tam nikdo neuvidí.

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Po aplikaci botoxu do čela a okolo očí nastalo 5 týdnů zoufalství. Velmi lituji, že jsem do této ordinace někdy vstoupila a této paní důvěřovala jako lékaři. Po aplikaci botulotoxinu do oblasti čela jesem dostala bonus v podobě aplikace do očního okolí. 4 dny po zákroku mi otekly obě oči a navíc vznikla těžká asymetrie v celé jedné půlce obličeje včetně ochrnutí levé poloviny rtu. Tento stav trval měsíc, teď po 5 týdnech masáží a elektrostimulace v jiné ambulanci se stav malinko lepší. Přístup lékařky Větěchové naprostá kastrofa, bez jakékoliv empatie mi útočným tónem zdělila, že toto je bohužel komplikace bez zavinění lékaře a mám nosit roušku a být trpělivá. A nadiktovala mi vitamíny, které si mám na vlastníí a ne malé náklady koupit. Nemám slov. Nikdy více do této ordinace nevstoupím a prosím rozmyslete si, kterému lékaři svůj obličej svěříte. Já chtěla trošku omladit, vyhladit glabelu mezi obočím a vypadám jako po mozkové příhodě. Každý den doufá, ýže jednoho dne budu vypadat tak, jako dřív před tímto defastujícím ošetřením.

Umístění: Odborný lékař kožní Jiný

Do této ordinace již chodím asi 20 let. Přesto jsem musela vyplnit jakýsi vstupní dotazník, neměla jsem brýle, neviděla jsem písmenka, ale nějak jsem to zvládla. Paní doktorka vrátila sestřičku ještě dvakrát zpátky do čekárny, aby se mne zeptala na nějaké dodatečné údaje, které jsem dopsala. Při vstupu do ordinace mi paní doktorka ve dveřích dala asi pětiminutové kázání proč je nutné údaje vyplnit, se mnou 58mi letou ženou zacházela jak s mladým frackem. Vyšetření ekzému probíhalo vestoje mezi dveřmi ordinace. Poté mne paní doktorka poslala umýt si ruce nějakým desinfekčním gelem na WC a zeptala se mne, jestli mne po tom gelu exém pálí. Když jsem řekla že ano a chtěla jí vysvětlit, že mne ruka pálí pořád a gel na to nemá vliv, okamžitě se do mne pustila, že to není pravda, že to používají všichni i na rány a že si tuto desinfekci mám koupit na internetu. Poté mne posadila do sesterny, kde jsem čekala na recept a dostala jsem i ručně napsaný název dezinfekce, na malém bílém papírku, nemohu to ani přečíst. Nakonec mi sdělila, jestli budu chtít, abych přišla na kontrolu za tři týdny, pokud chtít nebudu, na kontrolu nemusím. Získala jsem dojem, že paní doktorka asi nemá ráda lidi, možná ve svém seniorském věku pacienty skoro nenávidí. Syndrom vyhoření? AT

Umístění: Odborný lékař kožní estetické dermatologie, vysetreni znamenek

Úplně nerozumím kritickým názorům na paní doktorku. Podstoupila jsem vyšetření znamének, které bylo velmi pečlivé, a dostala jsem všechny potřebné informace vč. přesných návrhů, jak a co řešit. Estetický zákrok proběhl také k mé spokojenosti. Nakonec mě paní doktorka upozornila na možný zdravotní problém, který je částečně mimo její specializaci. Vše proběhlo přesně tak, jak bylo dohodnuto před návštěvou.

Umístění: Odborný lékař kožní Ošetření těhotné

Nejsem typ člověka, který si stěžuje na lékaře, protože sama pracuji jako zdravotní sestra v ambulanci a vím, jak to často chodí. Ale přesto, po dnešní zkušenosti, hodnotím přístup MUDr. Věděchové jako NAPROSTO OTŘESNÝ! Volala jsem lékařce s prosbou, že jsem těhotná v 18tt a osypalo se mi celé břicho, zda by mne nemohla ošetřit či poradit, co s tím. Naprosto arogatně zvýšeným hlasem mi odsekla, že mám jít na polikliniku, že mě nevezme! Zeptala jsem se proč mám jít na polikliniku, když jsem její pacientkou a na to mi opět odsekla, že na mě nemá čas a že mě prostě nevezme! Na to bez rozloučení zavěsila telefon!
Takové jednání od lékaře k těhotné ženě se mi zdá opravdu přehnané! Takže po této zkušenosti k této lékařce už NIKDY VÍC!
Veronika Mitáčová

Umístění: Odborný lékař kožní

Po 40 min. čekání (při objednávce na daný čas) vás tato paní vyšetří za 5 min. v sesterně, kde sestry vše slyší, zkásne vás o 300 Kč za "odbornou" konzultaci a odcházíte domu s letáčkem na mast za 1500 Kč co si máte koupit. Bližší informace ohledně doby vzniku jizvy či možné doby hojení ji vůbec nezajímaly a při konfrontaci za co chce 300 utekla do své ordinace a mluvila už jen z dálky. Jen lituji, že jsem si recenze zde nepřečetla dříve. Ještě bych chtěla doplnit, že dříve jsem byla na zákroku (jehož výsledek nebyl téměř viditelny), tak mi bylo doporučeno jít ještě jednou a bylo to stejné. Nehledě na to, že mi to dělala sestra, která přístroj neuměla zapnout, takže jsem tam ležela a čekala než to vyčte z návodu....prostě děs, už někdy více. Měli by ji sebrat licenci!