MUDr.

Dagmar Větěchová

Dermatolog

54 názorů +přidat

Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Odborný lékař kožní

  T. G. Masaryka 602
  73801 Frýdek-Místek, moravskoslezský

  162
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Názory pacientů

Přidat názor
 • velmi slabý

  Tak musím reagovat na paní, která je spokojená a aplikací botoxu u paní doktorky, léta chodím na botox k jinému lékaři ale jelikož měl dovolenou tak jsem zavolala k paní doktorce a ptala se na cenu, ta mi odpověděla, že je cenově srovnatelná s tímto kosmetickým centrem, které jsem uvedla to telefonu kde chodím a kolik tam platím. Při návštěvě mě překvapilo, že paní doktorka byla v kostýmku tak jako by přišla právě z venku, ani se na mne téměř nepodívala, píchla párkrát do míst, kde jsem si přála botox apliovat (jelikož na něj chodím léta tak mě překvapilo, že nechtěla vidět moji mimiku a že vpichů bylo v porovnání s tím jak jsem zvyklá jinde velmi málo). Další šok čekal při placení, za stejné lokality platím běžně 4200 Kč, paní doktorka mi řekla 8000 Kč, vzala peníze a vyspoklonkovala mě ze dveří. Posléze jsem si uvědomila, že se ani nenemáhala mi dát žádný doklad, neřekla kolik aplikuje jednotek, prostě nic, navíc botox byla za 2 měsíce úplně fuč, jinak mi drží 4-6 měsíců běžně. Pro mne drahá zkušenost, vím jistě, že tam už nikdy....leda nevíte co s penězi ...


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Helena Uherková 15. 4 2015 Asi před osmi lety jsem k paní doktorce přišla s pigmentovými skvrnami na obličeji, nejvíce nad horním rtem a na tvářích. Doporučila mi chemický peling. Zřejmě mi na obličej nanesla silnou koncentraci. Všechna postižená místa mi velice otekla, nadělaly se mi pořádné puchýře a když jsem šla na kontrolu, řekla, že je to normální. Po vyloupnutí strupů mi sice pod nimi zůstala bílá místa, ale bohužel se jednalo o jizvy, které mám dodnes a které jsou tak bílé, že když je nezamejkapuju tak září. O aroganci paní Větěchové bych se raděli ani nezmi'novala. Nechápu, že má tato PANÍ DOKTORKA ještě nějaké pacienty. NEDOPORUČUJI!!


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi dobrý

  K paní doktorce Větěchové už chodím více než rok a vždy jsem byla spokojená jak s výsledkem, tak s jejím erudovaným přístupem. Několikrát jsem si nechala aplikovat botox do čela, který byl připraven čerstvý (paní doktorka si na rozdíl od jiných dermatologů objednává na jeden den na botox více pacientů, aby byl čerstvý a měl tak maximální účinnost). Už 2 x jsem byla také na ošetření mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí LIFTRON, po které se mi zmenšují strie na stehnech (sice to bude chtít ještě alespoň 2 návštěvy, ale strie jsou holt strie, hlavně že je vidět už teď znatelné zlepšení). Ráda bych se také vyjádřila k jejímu přístrojovému vybavení, se kterým pracuje a které je opravdu velmi kvalitní. Byla jsem předtím na jiném pracovišti na ošetření strií frakční radiofrekvencí E-MATRIX a jediné, co bylo pozorovatelné byla obrovská spálenina a puchýře, strie se ani nehla:(. Naposledy jsem si u paní doktorky Větěchové nechávala odstranit pigmentovou skvrnu frakčním laserem CICU. Je to cca 4 týdny, co jsem byla na ošetření a skvrna se už krásně vyloupla a je pryč. Za mě tedy mohu opravdu jen doporučit.

 • velmi slabý

  K paní doktorce jsem chodila asi 2 roky s bradavicemi, které se mi stále rozšiřovaly, msto toho aby mi je paní doktorka vyléčila. Tvrdila mi, že mám oslabenou imunitu a proto to nejde léčit a podobné nesmysly. Často byla nepříjemná a bradavice se mi snažila bolestivě vyškrabovat, že jsem potom nemohla skoro dva dny došlápnout na nohu. Poté jsem se přesunula do jiného města a začala chodit k úplně jiné paní doktorce a ta mi všechny bradavice odstranila během 3 návštěv a když jsem jí vykládala o mých problémech, tak to absolutně nechápala. K Větěchové už NIKDY VÍC!!!


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Chodila jsem k paní doktorce několik let(15?), její arogance a nezájem o pacienta z ní pryští proudem, pokud ovšem nemá pocit, že by jste mohli pustit nějakou tu korunu (několikatisícovou) O odbornosti nemůže být ani řeč. Přešla jsem do Frýdlantu a můj problém byl vyřešen během dvou návštěv. Chtěla jsem si od ní také nechat oddělaz znamínko, které mi vadilo a rostlo. Chtěla 500 Kč, že je to kosmetická vada. Na soukromé plastické chirurgii v Třinc mi ho ukázkově, téměř bez jizvy vyřízli i s několika dalšími znamínky a samozřejmě zdarma.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Po třech měsících, kdy mě léčila na atopický ekzém a stav se nezlepšoval, ale ani nějak rapidně nezhoršoval po mě najednou vyjela, že mám svrab, že jsem vysoce nakažlivá a že po mě musí dezinfikovat celou ordinaci. Nedbala nic na to, že jsem ji oponovala, že svrab je vysoce nakažlivý, a že kdybych ho měla, tak jsou za dobu tří měsíců nakaženi lidé i v mém nejbližším okolí. Skoro po mě křičela, předepsala mi drahou mastičku a říkala, že musím do karantény. Když jsem k ní přišla na kontrolu po dvou dnech, tak prohlásila, že léčba na svrab byla zbytečná, že je jasné, že to svrab není... léčba ekzému dopadla tak, že po několika měsících, kdy jsem si kupovala předražené mastičky a ekzém se nijak nelepšil, tak jednoho dne prohlásila, že jsem vyléčena a že už nemám chodit. Takže suma sumárum...po půl roce léčby jsem nepoznala žádné zlepšení, neřekla mi ani fň o tom, co může symptomy onemocnění zlepšovat (strava, alergeny,...aj) i když jsem se ji několikrát ptala a navíc mě léčila ZCELA NEOPODSTATNĚNĚ na svrab.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Nedoporučuji!!!! Navštívila jsem paní doktorku ohledně odstranění mat. znamének. Po vyšetření dermatoskopem mi pouze oznámila at se objednám u sestřičky na zákrok. Ani zmínka jakým způsobem bude znaménko odstraněno ( laserem či vyříznutí), zdali zůstane viditelná jizva ( znaménko mám v oblasti obličeje). Jen mi řekla at si připravím 1000kč, jde o kosmetickou vadu a tu pojištovna neproplácí.... Přístup lékařky byl celkově otřesný.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Dobrý den, tuto kožní lékažku určitě nedoporučuji! Byla jsem u ní sice celkem třikrát, ale i tak jsem si se utvrdila v tom, že tato paní na křesle lékařky nemá co dělat! Od těhotenství jsem začala trpět na atopický ekzém, po dvou návštěvách u paní doktorky jsem byla dost překvapená, že ta "milá" dáma s profesionálním přístupem má na internetu tak negativní recenze. Vše se následně vysvětlilo při třetí návštěvě. Už jako první věc, která se mi nelíbila bylo to, že i když jsem byla objednaná na 14.30hod, tak jsem se na řadu dostala až o celou hodinu později. Pak když jsem k ní přišla s tím, že mi došla mast na ekzém a že už asi MĚSÍC trpím na lupy (až strupy) ve vlasech, a že vždy druhý den po umytí vlasů mám svědění pokožky. Ukázala jsem jí jedno místo na hlavě, kde jsem měla právě i stup, ona se jen tak na oko podívala a sdělila mi, že to nejsou lupy ale vši, k mému překvapení jsem jí řekla, že to snad ani není možné, tak mi vytrhla jeden vlas, na kterém podle jejího byla hnida, když jsem to viděla tak jí říkam, že je to lup a úplně snadno jsem lup z vlasu stáhla bříšky prstu, v tom na mě začala doslova řvát co to dělám, že jí ty vši v ordinaci roznesu a ať si okamžitě jdu umýt ruce, její arogance mě až rozbrečela, začala jsem jí prosit, aby se mi do hlavy podívala pořádně, že to vážně vši nejsou, ona ignorovala a řekla ať nebrečím, že jsem k tomu mohla přijít kdekoliv, i když se na začátku ptala jestli ještě kojím, jelikož mám 6ti měsíčního chlapečka, tak začala že mi ty vši mohl domů přinést syn ze školky :D což je samozřejmě nesmysl, pak jsem ji řekla, že vím jak vši vypadají, že to hnida nebyla, že je měly sestry, hned se chytla za slovo a že prý jsem je chytla od nich, aniž by mě nechala dopovědět, že sestry je měly cca 5let zpátky :D no prostě neprofesionálka! Řekla ať si koupím šampón proti vším a dál to nechtěla řešit, hned od doktorky jsem zamíříla k matce, ta jen nevěřícně kroutila hlavou, když jsem ji vše zdělila, hlavu mi celou prohledala a ujistila mě, že jde vážně jen o lupy. Rozhodla jsem se tedy na další den navštívit jinou kožní lékařku (MUDr. Lenka Karpetová), která mi hlavu poctivě prohlédla, také mi potvrdila, že skutečně žádne vši ani hnidy nenašla, že se jedná o lupy spojené s atopickým ekzémem, na který trpím, napsala mi na vlasy potřebné léky, také jsem si vyžádala lékařskou zprávu a od ní zamíříla rovnou nazpět k paní Větěchové. O tom, jak už tušící se sestra se snažila, abych prý přišla, až bude mít paní doktorka padla ani mluvit nemusím, i přes to jsem se k ní dodrala a k mému údivu se vůbec nesnažila omluvit, nýbrž se začala bránit tím, že si za svým stojí a že ONA má víc atestací než paní doktorka, která mi zprávu napsala :D poslala jsem jí víte kam ;) no co víc k tomu dodat, absolutně selhala jako lékařka a to nemluvím o jejím arogantním jednání.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Po dnešní návštěvě u výše uvedené Mudr. musím pouze konstatovat, že s arogantněším přístupem lékaře k pacientu jsem se za celý svůj život ještě nesetkala! Než ošetření u ní, raději budu chodit s ošklivým znaménkem na tváři, ale spokojená, že se s takovýmto člověkem už nikdy nesetkám! Tuhle rádoby lékařku všem vřele nedoporučuji.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • velmi slabý

  Manžel k této paní chodil s lupenkou,kterou mu léčila všelijakými drahými mastmi,pro které ho posílala výhradně do krevního centra.Nedávno se manželova lupenka rapidně zhoršila,kůži měl rozpraskanou až do masa a akutně(místo práce)jsme navštívili lékařku.Manžel vykonává manuální práci a s takhle rozpraskanýma rukama absolutně nemohl pracovat.Ten den nás sestřička odbyla s tím,že lékařka má operační den a nevezme ho a že je to akutní,odpověděla,že to není její problém,ať příjde druhý den.Druhý den lékařka nasadila léčbu na denním stacionáři(ozařování),napsala marodku,zpětně za předchozí den mu ji nedala,údajně zpětně marodku nepíše,prý měl sestře říct,že je to akutní,že by ho vzala.Přitom nás vyhodila!Nemocenskou napsala zatím na 14dní bez vycházek,což mě úplně dorazilo,lupenka není infekční,takže byl manžel celých 14dní zavřený doma,stím,že 4xtýdně docházel na stacionář,cca.byl venku půl hodiny.Po ukončení nemocenské už se k lékařce nevrátí.Jestli si takhle léčí své komplexy na každém pacientovi,tak už dlouho ordinovat nebude.Navíc zdravotní stav se podstatně zhoršil.Vyhledáme jiného kožního lékaře.


  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní