Kožní ambulance s.r.o.

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Kožní ambulance
Vrchlického 57, Jihlava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Nejhorší lékařka, s kterou jsem měla tu čest. 2 roky jsem jí navštěvovala se stejným problémem, kdy mi bylo vždy vysvětleno, že za vše si prakticky můžu sama a problém se zhoršoval. Pokaždé jsem dostala kupu prospektů do lékárny na poměrně drahé výrobky. Upozornila jsem, že většinu jsem již vyzkoušela, dokonce že přípravky obsahují stejnou účinnou látku, a že výsledek se stále nedostavuje. Při mé poslední návštěvě jsem jí už sama řekla diagnózu, možnost léčení, ale dostala se mi stejná odpověď - můj problém není natolik akutní (už jsem nemohla téměř chodit) abych dostala antibiotika. Další týden jsem si našla novou lékařku, která mi lék automaticky předepsala a po 14-ti dnech jsem byla bez problému a mé nohy bez bolesti. K paní "doktorce" Ulrichové - leda za trest!!

Velmi špatná zkušenost, arogance, nechuť poradit, katastrofická úroveň chování a komunikace. V případě léčby bradavic se p. doktorka nezmíní o tom, že existuje alternativa k "řezání", v kterém se očividně vyžívá. V případě jakéhokoliv problému spojeného s opalováním resp. sluníčkem, se dozvíte pouze to, že příčinou všeho je opalování a "až dostanete raka, nemáte chodit brečet za ní."

Já jsem spokojená,u paní doktorky si nepřipadám jak pokusný králík,napíše mi hned co mi pomáhá a nenutí mi nové a nové věci jak ostatní lékaři.

Y

Připojuji se k nespokojeným pacientům s varováním pro ostatní, typické kožní příznaky boreliozy jsou pro paní doktorku něco jako kosmetická drobnost, která se prostě neléčí. Vděčím jí a své slepé důvěře za parádní zdravotní komplikace, kterým jsem svou včasnou návštěvou "odborníka" chtěla a mohla předejít.

Dnes jsem se setkala s neochotou a arogantností u paní doktorky. Šla jsem si jen pro recept na mast, po telefonu mi bylo řečeno, že si musím přijít osobně, že nelze poslat "po někom". Fajn, domluvila jsem si hlídání pro dvě malé děti a odjela jsem do Jihlavy. V 10.30 jsem vešla do čekárny, kde čekalo asi 8 lidí (ordinovalo se do 12!!!). Paní v čekárně mi řekla, že ať si ani nesedám, že prý dnes už paní dr. nikoho dalšího nevezme. Řekla jsem jí, že si jdu JEN pro recept. Vyšla sestra, řeknu jí, co potřebuji a ona mi s kyselým obličejem řekne, že ať přijdu v pondělí. Tak jsem ji znovu poprosila, že nejsem z Jihlavy, že mám doma dvě malé děti... ona prostě že ne. Tak jsem se otočila a čekárnu okamžitě opustila. K této paní dr. mě už nikdo nikdy nedostane! Kde to jsme, že hodinu a půl před koncem ordinační doby mi nemůžou napsat pouze recept? Sestra argumentovala tím, že mě musí paní dr. vidět. Ano, klidně bych hodinu i víc čekala, aby mě i prohlídla od stolu. Ale hodinu a půl před koncem ordinační doby pacienta odmítnout? Kde to jsme? Ano, je pátek, chápu... ale prodavačky v obchodě taky musí pracovat třeba do deseti večer s úsměvem a nikoho nezajímá, že je pátek večer...

Jsem stejného názoru - po týdenní léčbě u mě propuknuvšího atopického ekzému jsem se jen přišel poradit, zda je "průběh normální" , přičemž za 2 minutovou návštěvu si neopoměla říci o 30,- Kč - a to se jen podívala na stav pokožky

na to nemám co dodat, šla jsem za ní kvůli vyrážce a bílým flekům na ruce, které se mi před měsícem objevili. Alergoložka mi diagnostikovala 3 alergie, ale s tím, že vyrážku nemám z alergie, ale má podezření na vyrážku z plísně. Proto mě doporučila návštěvu k paní "doktorce" Ulrichové, která se mi na to ani pořádně nepodívala, řekla mi akorát, že se mám zbavit doma všeho na co mám alergii (křečci) a napsala mi nějakou hormonální mast a nazdar. Takhle se vydělávají peníze, sedět jenom za stolem, vykládat moudra z knih a jenom psát předpisy- zkusíme tohle a tohle a tamto.. a vybírat za to ještě 30,-.. Příští týden si zajdu radši do nemocnice přímo. Nebo budu provozovat svoji vlastní praxi "od stolu" taková práce by se mi líbila..

Přesné diagnózy, účinná doporučená řešení a naordinovaná léčba. Když potřebuji pomoc, tak si rád počkám. To, že může být někdo upřednostněný z důvodu, že má větší problémy, méně času, jde jen pro recept etc., je normální a respektuji to. F.Dvořák, Jihlava

JÁ JSEM TAKY SPOKOJENA S PANÍ DOKTORKOU,SICE SE U NÍ ČEKÁ DELŠÍ DOBU, ALE TO JE VŠUDE,U DR.JANOUŠKA SE ČEKÁ JEŠTĚ DÝL A TO SE I STANE,ŽE VÁS PAK NEVEME:O(((
NÁM PANÍ DOKTORKA URČILA DIAGNOZU VŽDY SPRÁVNĚ,HODNĚ POMOHLA I DĚTEM,TAKŽE JÁ SE PŘIDÁVÁM K HODNOCENÍ DOPORUČUJI.