MUDr. Dagmar Kusáková

Praktický lékař Více

Václavovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Boční 381, Václavovice

Velmi mě překvapily negativní komentáře, ve kterých si někdo léčí své mindráky na osobě, která si to nezaslouží. Paní doktorka je obětavá, ochotná, skvěle diagnostikuje, lepší lékařku jsem nikdy neměla ( a věřím, že ani mít nebudu), jelikož takových skvělých lidí je na světě málo. Je úžasné, že se stále dále vzdělává, jste prostě nej!!!!!!!!

nechci tady pronášet žádné chvalozpěvy je zkrátka dobrá doktorka a obětavá což podle mně způsobuje delší čekání v čekárně nikdo není donucen násilím využívat jejích služeb proto si myslím že ne tady tyto plané debaty ale právě fronta v čekárně určuje její kvality proč by tam jinak čekali? a to že někdo není spokojený z metodami a způsobem léčby a přece tam chodí prodloužit čekací dobu to je přece ten pan X který nadává v obchodě na rohlíky nebo zeleninu u autobusové zastávky na dlouhé intervaly nebo šoféra a je věčně nespokojený ze zásady ze vším a v práci sám vyrábí zmetky, paní doktorko jsem při Vás

Opravdu mě překvapilo špatné hodnocení paní doktorky. Ale moje zkušenost a názor je 100% spokojenost, opravdu velice lidský přístup, velice mi pomohla a jsem ji za to vděčná. A dlouhá čekací doba je jen známkou toho, že se svým pacientům věnuje. Bohužel se člověk nikdy nezavděčí všem a lidé si budou stěžovat vždycky a na všechno :-) ajva

Myslím si, že u většiny lidí projevujících negativní komentář zde chybí úcta. Dokáži si představit, že i na Vás v práci lidé nadávají a Vy si myslíte, jak to neděláte dobře. Pokud si to však opravdu myslíte a dokážete to nějak doložit, prosím, máte možnost vše říci osobně. Avšak pochybuji, že kdokoli z Vás, moudrých hlav, někomu někdy zachránil život - což paní doktorka dokázala.

A z očí do očí to nikdo z Vás neřekne, což osobně chápu jako Vaši slabost (ostatně jste se nepodepsali ani zde). Také to osobně vnímám jako neúctu a nerespekt k práci druhého, o které nevíte zhola nic. Protože pokud byste věděli, tak nejspíše děláte lékaře sami, ne? ;)

Všem, kteří zde projevují takovou míru neúcty a hlouposti (omluvte mě za tento výraz), přeji, aby i oni byli poměřováni od ostatních stejným metrem, kterým měří paní doktorku.

Z mé strany je to vše.
Martin Kusák

Kdo posuzuje čekárnu místo lékaře, tak ať si raději sedne k psychiatrovi, možná mu pomůže s jeho problémem a určitě dostane nemocenskou. Paní doktorka je výborná, kdo to ví,ten se s čekací dobou smíří.

Paní doktorka je skvělá, obětavá, ochotná, kdyby nebylo jí, tak co vím, tak už je hodně lidí v nebi, pomohla i mé matce a tetě z nejhoršího, známému který by už dávno nebyl mezi námi a spousta lidí jí může být vděčných, ale nemají jen čas trávit čas u Pc.
Opravdu jsem překvapená, co to tu je napsáno, neboť paní doktorka je velmi dobrá a stále se školí což je vidět, neboť opravdu má hodně zkušeností a pokuď je třeba přijede za pacientem domů, nebo i sestra Lenka, kstačí, když je to nutné pošle k odbornému lékaři,stačí říct, že? Čekárna je plná, ale i v obchdě se čeká a tam za vás neberou odpovědnost, takže ty špinavé řeči, no chce se mi zvracet, to je hnus.
********JSTE NÁŠ ANDĚL PANÍ DOKTORKO******* DĚKUJEME******VÁM******ŽE JSME*************

Stále se vzdělává, snaží se udržet krok se současnou medicínou. Navíc neléčí jenom akutní onemocnění, ale hledá především příčiny v celkovém stavu organizmu - a proto se zajímá i o životní styl pacienta. Napsat na recept léky na snížení teploty, bolesti i nosní kapky a tím "vyléčit" chřipku, je snadné. Ale zabývat se problémem snížené imunity pacienta - to už chce hodně znalostí a individuální přístup. A taky pravdomluvnost a ukázněnost nemocného.
Navíc je pí doktorka velmi dobrým diagnostikem.

Paní doktorka Kusáková je jedna z nejobětavějších doktorek, které znám.
Ráno před ordinačními hodinami i po nich navštěvuje nemohoucí pacienty, které nejenže ošetřuje, ale často i pomáhá s jejich hygienou.
Velmi často vyjíždí i o víkendech k naléhavým případům - a to na úkor svého volného času.
Je pravda, že čekací doby jsou u ní dlouhé, ale je to tím, že se každému pacientovi snaží co nejvíce věnovat. Možná by stačilo, kdyby jí jen sestřička trochu řídila její čas.
Sestřičku Lenku Pastrňákovou musím taky pochválit. Je možné s ní komunikovat přes icq a mailem, což hodně ušetří čas oběma stranám. Lenka vždy vychází všem vstříc a je velmi milá a usměvavá.
To se ovšem nedá někdy říct o samotných pacientech. Je to normální, že lidi v čekárně odcizí obrázek ze zdi nebo hasící přístroj?

Nesouhlasím, já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Vždycky se o pacienta zajímá a snaží se přijít věci na kloub. Na druhou stranu ale musím říct, že čekací doba je hrozná, to však nemění nic na faktu, jak je paní doktorka dobrá.

Je naši rodinnou lékařkou, je velmi obětavá a neustále se vzdělává. Při vážném onemocnění mé dcery okamžitě rozpoznala diagnozu, ovšem v nemocnici jim to trvalo několik dnů. Díky její péči se moji rodiče i ve svém věku těší celkem dobré kondici a mé mamince dokonce zachránila život.
Já osobně jsem s její péči velmi spokojena a paní doktorku doporučuji těm, kteří ocení její schopnosti.