Neurologie MUDr. Okáčová
Olomoucká 648/29, Brno

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Byl jsem mile překvapen, ochotný a profesionální přístup. Vše srozumitelně vysvětleno, tak že i laik porozumí. Vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo kontrola

Opět bych chtěla poděkovat paní doktorce Kubové a její sestřičce , které mi znovu dokázaly , jak perfektně , s empatií a mnohdy i nad rámec svých povinností dělají svou práci ..Jsem ráda, že se mohu léčit v této ordinaci .. Anna Komůrková

Byla jsem u MUDr. Kubové na vyšetření a jsem moc mile překvapena s jejím ochotným, vstřícným chováním. Je to odbornice, která ve mně vzbudila důvěru svým pochopením, přívětivým přístupem a odborným vyšetřením se srozumitelným vysvětlením . S takovou vstřícnosti a kladným přístupem se pacient v ordinacích setkává jen VELMI MÁLO. Moc děkuji paní doktorce i příjemné a ochotné sestře.

MUDr Damar Kubová je LÉKAŘ JAKÝ MÁ BÝT. Odborník s přesným určením diagnozi, budí dojem důvěry, přívětivý s optymistickým přístupem. Byla jsem s maminkou na vyšetření a musím potvrdit : Maximální vstřícnoct, ochota, pochopení,doporučení dalšího vyšetření. Ani já jsem se s takovým kladným přístupem ještě nesetkala!!!
Moc děkuji paní doktorce i velice ochotné sestře Fialové. DĚKUJI

Byla jsem dnes 17.9.2012 s rodiči na kontrole. Maximální vstřícnoct, ochota, pochopení,doporučení dalšího vyšetření. S takovým kladným přístupem jsem se ještě nesetkala. Moc děkuji paní doktorce i velice ochotné sestře Fialové.