Jungmannova 12, Olomouc

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství • 1 100 Kč

Individuální koučink • 1 500 Kč

Individuální psychoterapie • 1 100 Kč +2 Více

Párová terapie, konzultace • 1 400 Kč

Rodinná psychoterapie • 1 550 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 100 Kč

1 500 Kč

1 100 Kč

1 400 Kč

1 550 Kč

Mgr. Dagmar Hutařová - psycholog

Psycholožka, psychoterapeutka, koučka a dětský psycholog.
Dlouhodobě se věnuji psychologickému poradenství, terapii s individuálním klientem, ...

Léčené nemoci

• Fobie
  • Pomoc při zvládání různých krizí(rozchod, rozvod, nevěra, umrtí)
  • Pomoc při zvládání osobních problémů(zvládání stesu, komunikace)
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie
  • dětská psychologie
  • rodinná terapie

Umístění: Mgr. Dagmar Hutařová - psycholog psychologické poradenství

Jsem vděčný, že mě neodmítla a pomohla mi. Nikdy bych si nemyslel, že budu potřebovat pomoc psychologa a ten můj počáteční stud mě rychle přešel. Ač jsem velmi opatrný člověk, neměl jsem sebemenší potíž se jí svěřit. Opravdový zájem a efektivita.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám takový problém.
Poslední dobou mám problémy v oblasti hrudi, možná i srdce a v oblasti pánve, pociťuji tlaky. V prostředí holek mám pocit, že začnu hořet, jako bych se cítil trapně, nepříjemně. Přijde mi to trochu trapné, ale tohle se mi ještě nestalo. Mám pocit, jako bych se nedokázal ovládat nebo se něčeho bál. Myslím si, že to zasahuje do psychiky než o fyzický problém. Mám přítelkyni a nechci, aby mi to nabourávalo můj vztah. Když jsem s přítelkyní, cítím se dobře, ale když nejsem s ní a projdu kolem sympatické slečny, tak se mi tento stav nastartuje a mám pocit, jako bych se mělo něco stát...
Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Dobrý den, domnívám se, že by pro Vás bylo vhodné, zkusit navštívit osobně nějakého psychologa a tam prozkoumat, rozklíčovat, co je zdrojem Vašich potíží. S pozdravem DH.

Mgr. Dagmar Hutařová