Slavětínská 771, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Ordinace Odstranění pih

K paní doktorce jsem poprvé přišla, když mi bylo 11. Na obličeji jsem měla nevzhlednou pihu. Jelikož jsem měla ze zákroku strach, rozbrečela jsem se. Paní doktorka mě div neseřvala, že v tolika letech ještě brečím. Už to ve mě zanechalo špatný pocit. O pár let později jsem se tedy při další návštěvě objednala k panu doktorovi, který ordinoval ve stejné budově - s ním jsem byla naprosto spokojená! Později ve svých 20 letech, jsem se do ordinace přišla poradit ohledně znaménka, které se mi udělalo na noze - ten den byli v ordinaci oba lékaři. Bohužel když jsem přišla na řadu, byla volná jen paní doktorka - nevadí, šla jsem tam s tím, že tenkrát měla asi jen špatnou náladu. Tentokrát jí paní doktorka měla snad ještě horší. Když jsem si sundavala kalhoty, abych jí ukázala znaménko, vyhrkla na mě: Můžete zrychlit? Mám čekárnu plnou pacientů. Konzultace netrvala ani 5 minut a už mě "hnala" z ordinace. Naprosto neprofesionální přístup paní doktorky, ke které si člověk nemůže vybudovat absolutně žádnou důvěru jako k lékaři. Ordinaci již znovu nenavštívím.