Bakteriologické vyšetření

Ekg - elektrokardiografie

Glukometr +13 Více

Handureader - rychlá analýza moči k vyloučení či potvrzení přítomnosti močové infekce

Otoskopické vyšetření

Očkování proti hpv

Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Možnost využití služeb gynekologického centra a lékařky pro děti a dorost ve stejné budově.
Ordinace ve středu města.
Nabídka telefonick...

Léčené nemoci

• Vnitřní nemoci

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Jiný

U paní doktorky jsem pacientkou pár let, a i když mám problém, tak raději počkám na víkend na pohotovost, než jít k ní. Velice neempatická, povýšená a celkově nepříjemná.
Dlouho mě trápí jeden problém a už natolik, že jsem se i přes výše zmíněné nepříjemné chování rozhodla navštívit a byla jsem odbita větou: "S tím se musíte naučit žít."
Žádné vyšetření či žádanka k odborníkovi.
Jediný důvod, proč u paní doktorky jsem stále pacientem je, že v Brně je problém najít někoho ke komu by se dalo přestoupit. Nicméně aktivně hledám někoho jiného.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

U paní doktorky jsem cca 7-8 let. Za tu dobu jsem u ní byl asi 4x, z toho se jednalo 2x o preventivku. Pokud si někdo myslí, že je dobrý lékař, když Vám na každé píchnutí předepíše antibiotika, tak si to myslete dál. S virózama stačí ležet doma buď na dovolené, nebo i na nemocenské (pokud dovolenou už nemáte) 7 dní. Lékaře k tomu vlastně ani nepotřebuji. Ale tahle paní doktorka má naštěstí rozum a chuť léčit, ne ubližovat pacientům, podle toho jak si oni myslí, že by měla léčba probíhat. Nevím, buď nejsem hypochondr, nebo mám na lékaře štěstí, ale tohle je moje 3 lékařka a druhá výborná.

Pani doktorce chodim uz asi jeden rok a nikdy jsem nepocitila ze by byla neprijemna a nedelala svoji povinnost .Pani doktorka Dolezalova je bajecna vzdy jsem byla a jsem spokojena

Musím se bohužel připojit k negativním hodnocením. Když pročtu celou diskuzi, mám stejné zkušenosti: Dojem z prvních návštěv, prvního půlroku - dobrý - dala bych kladné hodnocení. Při cca 5 návštěvě mi dochází trpělivost a musím paní doktorku kritizovat. Počínaje neskutečně dlouhým čekáním i přes objednání, protivnou sestřičkou a konče špatně vyhodnocenými testy. To asi není náhoda, že je nás tady už několik, že? Paní doktorko, jste jinak fajn ženská, tak se prosím začněte chovat profesionálně! Mrzí mě to, ale já přestupuji k jinému lékaři.

K paní doktorka si mě vzala k sobě a hned se o mě začala starat.Známe se asi 10let a jsem velice spokojený,že k ní chodím.

Před ní jsem zažil zlou doktorku i špatnou péči.

Vidím především negativa: 1. pokud jdete urgentně (nejste objednán), vždy jsem měl pocit, že obtěžuji, 2. léčba je často typu"kupte si vincentku", působí, že nemá zájem 3. pokud potřebujete více dražších vyšetření, je doktorka dost laxní, člověk aby prosil, ale pokecat si s vámi pokecá, vše je psychosomatické 4. sestřičky (až na tu černovlasou) extrémně nepříjemné, 5. sestřička sedí s doktorkou v ordinaci (lékařské tajemství nebo soukromí je kde?), několikrát jsem si všiml sdíleného úsměšku, 6. když je vám opravdu zle, vadí i hlasité radio v čekárně. Celkový pocit: pokud může na pacientovi vydělat, je vše OK (na tom není nic špatného), avšak pokud je opravdu problém, nepomůže.

Dobry den,
rada bych prispela i svym nazorem. Pani Dolezalova je opravdu nejhorsi z oboru s kym jsem v zivote mela tu cest. Shrnula bych to do nasledujicich bodu:
- neprofesionalita p.Dolezalove i skupiny sester (neochota jak pri tel.hovorech tak pri osobnim cekani, vzdy mate pocit, ze obtezujete a obirate je o jejich drahoceny cas, neuveritelne cekani na vysetreni nebo jen nejake potvrzeni)
- k leceni pouziva pouze dva zpusoby - 1. alternativni lecba typu "chodte na prochazky", "pijte coca-colu", atd., 2. ihned predepisuje antibiotika (ktera navic zahadne taha ze sve skrine. Vy co tuto osobu hodnotite kladne za to, ze vam hned predepsala antibiotika, zacnete se prosim vice zajimat o sve zdravi)
- neschopnost vyhodnotit kresni testy (behem poslednich let, kdy jsem se potykala s jistymi zdravotnimi problemy a krevni testy absolvovala docela casto, jsem schopna z papiru ihned vycist, jak na tom jsem, ktere ukazatele jsou spatne. ostatne neni na tom nic sloziteho, protoze hodnoty jsou i vizualne oznaceny, zda se jedna o zvysene ci snizene hodnoty. Je pro me tedy opravdu nepochopitelne, jaktoze tato pani me krevni testy asi v polovine pripadu nespravne interpretovala)
Na zaver bych chtela ujistit vsechny, kteri si vazi sveho zdravi, ze v Brne je spousta kvalitnich lekaru, tato pani mezi ne v zadnem pripade nepatri.

S pani doktorkou jsem spokojena i kdyz u ni jsem zaregistrovana kratkou dobu. Je moc mila ochotna poradi. Nyni jsem onemocnela a pani doktorka mi udelala ZDARMA vysetreni CRP a ihned nasadila antibiotika. Jsem s pani doktorkou moc spokojena.

Chodím k paní doktroce už delší dobu a nikdy jsem s ní problém neměla. Naposledy jsem u ní byla s velmi silnou angínou tak mi hned předepsala dvoje antibiotika, které mi hned zabraly. S čekáním mě to neuvěřitelně rozčiluje, ale sami musíte uznat, že se čeká snad u každého doktora a zvlášť u těch co se vykecávají. Vždy mi vše vysvětlila a pomohla. proto hodnotím pozitivně.

Sedím v čekárně MUDr. Doležalové, objednaná na 7:10 kvůli krevním testům. Je 7:30 a paní doktroka teprve přichází, přede mnou ještě 2 pacienti. Po chvíli bere paní doktorka do ordinace prvního pacienta, ten je během chvilky venku a od té doby opět čekáme, už je to asi 10 minut. Ne, nechoďte k doktorce Doležalové, pokud si vážíte svého času.