Ordinace praktického lékaře
Tř.Osvobození 1388, Otrokovice

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je ochotná pomáhat i v době vlastní nemoci, opravdu je velmi vstřícná. Nemohu dodat nác jiného, než děkuji.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Nepoznala sem lepší doktorku, než paní Vavrušovou a jsem vděčná všem okolnostem, že jsem se dostala právě k ní. Nesmírně hodná, pozorná a pečlivá. Vždy poradí a pomůže, nic nezanedbá a má skutečný zájem o každého pacienta. Děkuji za vše:-)

Umístění: Ordinace praktického lékaře vyšetření krve a pomoc při nemoci

Vždy perfektní profesionální přístup s lidským srdcem . Kdykoliv pomůže ať se jedná o pozdní odpoledne nebo víkend . Za mě nejlepší obvodní lékařka co znám.

Lékařka s liským přístupem k pacientům, nic nezanedbá . Důvěřuji paní doktorce a přeji hodně zdraví.

Paní doktorka je skvělá. Profesně i lidsky. Přeji jí hodně zdraví a spokojenosti, ať nám v ordinaci dlouho zůstane :-) I s úžasnou sestřičkou :-)

Velmi příjemná,ochotná lékařka s profesionálním přístupem.

paní lékařka je opravdu svědomitá,a hlavně lidská a to u některých lékařů postrádám,velice si ji vážím za její
ochotu a lidskost.

Paní doktorka je skvělá.Hodná,milá a poctivá,nic nezanedbá a pacientovi vždy vyjde vstříc.Myslím že po paní doktorce Adamcové je to druhý nejlepší praktický lékař k jakému jsem kdy chodila.Chodíme k ní celá rodina a jsme velice spokojeni:-)Paní doktorku můžu jen doporučit.

To je naše paní doktorka. Jsem s ní spokojený. Dá se u ní na čas objednat. Velice sympatická a zkušená lékařka.

Ondra

Souhlasím. Nejlepší. CTD