Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Léčené nemoci

• plastická chirurgie
  • chirurgie

Umístění: Silesia Medical s.r.o. plastická chirurgie

V červnu 2023 jsem podstoupila reaugmentaci prsou u pana primáře Vřeského v Silesii a jsem naprosto nadšená výsledkem operace i jeho přístupem. Od konzultace jsem věděla, že jsem si vybrala dobře a následná operace i pooperační péče mě v tom jen utvrdily. Pan Vřeský přesně pochopil co chci a přesně takový je výsledek. Má to opravdu v oku. Neskutečně mě překvapilo i to, že přestože ten den operoval 4 pacientky, poslední operaci dokončil kolem deváté večerní, tak nás až do noci chodil kontrolovat, dokonce na Silesii nocoval a když jsem se jim v 5 ráno začla skládat na záchodě (prý nějaká tetanická křeč) a sestřička ho vytáhla z postele, nebyl na něm ani náznak naštvání nebo rozladěnosti. Hodinu po té už mě a další pacientky převážel osobně na LLC (měly jsme zaplacenou noc navíc). Neskutečně milý a lidský přístup. Prsa mám přesně taková jaká jsem chtěla a vím, že nikdo jiný v ČR by mi ten sen nesplnil, protože ostatní plastici se velkých implantátů za mě prostě bojí. Děkuji a doporučuji!

Umístění: Silesia Medical s.r.o. modelace prsou

U pana doktora Vřeského jsem byla na zvětšení prsou. Člověk se srdcem na pravém místě! Je v něm kousek psychologa. Vše krásně vysvětlí a uklidní. Doporučuji!

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Před měsícem operace horních víček. Pan doktor top!! Přístup, komunikace a výsledek úžasný!!Jsem víc než spokojená.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

U pana doktora jsem byla na zvětšení prsou v roce 2016 a prsa mám do dneška krásné bez jakýchkoliv problémů. Můžu jen doporučit.

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Najlepszy chirurg jakiego znam w dodatku bardzo sympatyczny! Do doktora jechałam aż 400 km i warto było. Mam piękne piersi. Jestem szczęśliwa.Dziękuję Dziękuję Dziękuję

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Skvělý, opravdu milý lékař. Se zákrokem jsem maximálně spokojená. Pan Dr. Je pečlivý, starostlivý a opravdu pozorný. Vřele doporučuji

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Za mne špička ve svém oboru. Milý, lidsky, vše perfektně vysvětli. Povídá se o něm, ze preferuje větší prsa. Není to pravda. Přesně jak jsem řekla,tak udelal a sám mi řekl, ze je to akorat a do větších by v mem případě nesel. Více takových laskavým doktoru se srdcem na právem místě. Přesně vi co děla. Moc moc dekuji ještě jednou a jsem velice spokojena!!!

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

Mám od pana doktora víčka jsem velice spokojená rekonvescence jako u všeho je u každého jiná po operaci jsem měla jizvu a ta se panu doktorovi nelíbila udělal laiser zdarma mám kukadla v 50 jak v 18 je to odborník .pokud se povede našetrit na zákrok jiný tak jedině pan primař.DOPORUCUJI

Nejlepsi v oboru. Krasna prsa i po 8 letech od operace.... Uzasny clovek, empaticky.. Vidno ze mu nejde o business ale o cloveka jako takoveho... Navic si vsiml rizikoveho znamenka a rovnou odstranil...doktor VALKA si muze pristupem vzit jen priklad z pana Vreskeho... Mile na nej vzpominam. Jeste jednou po letech.. Velke DĚKUJI. Posilam Pozdrav ze Znojma :)

Umístění: Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum Jiný

U pana doktora jsem byla na plastice nosu a nemohu se přestat koukat do zrcadla. Splnilo to mé očekávání a vlastně je ještě hezčí než jsem čekala :-) ! Pan doktor je moc hodný a já už bych nikdy nešla k nikomu jinému! Moc děkuji!