FN Brno, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie
Černopolní 9, Brno

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: FN Brno, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie Jiný

S panem doktorem máme velmi dobré zkušenosti, vše vysvětlí a vše s námi konzultuje,
je pečlivý a moc hodný, vděčíme mu za péči o syna, která stále pokračuje a jsme velmi spokojení . Jsme rádi, že se syn dostal k takovému lékaři, i on chodí s menším strachem k panu doktorovi, který je podle nás špička ve svém oboru.

Umístění: FN Brno, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie Jiný

Katastrofální chování. Syn si rozbil hlavu, bydlíme 30km za Brnem a byla jsem bez auta, zavolala jsem sanitku a když jsme vešli do ordinace, namísto odpovědi na pozdrav jsem dostala uštěpačnou otázku: "Vy nemáte auto?" Vysvětlila jsem situaci a když jsem řekla, že pro nás manžel už jede, otočil se pan doktor na záchranáře a s pohrdáním v hlase mu řekl, že nás aspoň nemusí vézt zpátky. Na syna ani nesáhnul, vše dělaly sestry. Člověk bez špetky emaptie nemá ve zdravotnictví co dělat a už vůbec ne při práci s dětmi.

Umístění: FN Brno, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie Jiný

Pana doktorka jsme chytli u léčby zlomeniny dcery (batole). Na končetinu se skoro nepodíval, její vystrašený pláč komentoval tak, že si něco vyřvává a kroutil očima, jakékoliv rehabilitace po sundání sádry ho ani nenapadly. Chtěl se nás co nejdřív zbavit, pláč ho evidentně neskutečně obtěžoval. Na naše dotazy jen odsekával. Možná dobrý chirurg, ale na práci v ambulanci to opravdu není vhodná osoba. A bohužel to vše viděli i studenti medicíny, tak doufám, že to vezmou jako odstrašující příklad a nebudou se tak jednou chovat taky. Příšerné chování.

Umístění: FN Brno, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie Jiný

S panem doktorem jsem měla bohužel čest se setkat dnes ráno. Měly jsme se s dcerou dostavit na kontrolu. Pan doktor nejen, že je schopen potvrdit vyléčený úraz, bez podívání na něj, ale má také věštecké schopnosti. Jelikož se dceři stal úraz ve škole, měla jsem sebou formulář na vyplnění pro pojišťovnu. Pan doktor tedy z kraje usoudil, že jsme nepřišly na kontrolu, ale pro vyplnění formuláře. Od začátku nás léčil jiný doktor, bohužel jsme z důvodu jeho nemoci vyfasovaly tuhle napodobeninu lékaře. Pokud vám záleží na zdraví vašich dětí, tak se tomuto pánovi raději vyhněte, on tam není ani od léčení, ani na administrativu, nýbrž na věštění!!!
S pozdravem šokovaná matka
Njesse

Umístění: FN Brno, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie Jiný

Pan doktor se snažil pomoc dceři i při pobytu, tak při kontrole. Nebyl si jistý zda již pokr. konzerv. způsobem léčby, tak jak je běžné u těchto případů a raději udělal další vyšetření, které jeho obavy potvrdilo. Děkujeme. Přesto, že to máme daleko, raději přiijedeme za týden znovu, než,aby se dcera trápila...Vše mi vysvětlil a na otázky odpověděl, co jsem potřebovala vědět.

Umístění: FN Brno, Klinika dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie Návštěva s dítětem

Nepozdraví ani při příchodu ani při odchodu. S dětmi to dle mne neumí. Když pláčou, evidentně ho to obtěžuje. Člověku nic kloudného neřekne, na rtg foto se dle svých slov ani nepotřebuje dívat. Z ordinace se neustále někam prochází a své známé vítá i na chodbě. To že jdou na řadu před vámi ani snad podotýkat nemusím. Oproti mladým a komunikativním lékařům na DFNB, je prostě slabý. Snad už k němu nebudeme muset.