Sam. ordinace PL pro dospělé
náměstí J.Pernera 217, Pardubice

Z některých názorů zde uvedených jsem nabyl dojmu, že u této praktické lékařky dotyční nikdy nebyli.
Pokud jde o ochotu a přístup k pacientům, byl to první praktický lékař, kde jsem se setkal s takovou vstřícností. Pokud se objevil zdravotní problém, jehož příčina nebyla zjevná, absolvoval jsem kolečko vyšetření, dokud se příčina neodhalila. Kdo má to štěstí, aby měl takového lékaře? Já ano.
Podotýkám, že jsem nikdy lékařům nenosil žádné pozornosti a úplatečky. Snad až nyní, když jsem se dozvěděl, že odchází do penze, uvažuji, co bych jako poděkování za mnohaletou vzornou péči paní doktorce přinesl.
J.B.

S paní doktorkou jsem spokojená, je to milá lékařka, která vás důkladně prohlédne a moc nevidím důvod k těmto negativním komentářům. Vždy když jsem u ní byla, byla paní doktorka i sestřička usměvavé. Když jsem k ní přišla s vážným onemocněním, ihned mě poslala na všechna vyšetření a nebyl jediný problém. Velkou výhodou je, že když Vás pošle na nějaké vyšetření na polikliniku/nemocnici, sama Vás tam objedná a vše zařídí. A musím jí velmi poděkovat, protože před 25 lety diagnostikovala u mého otce jako jediná včas UC a dala mu léky a informace, které tehdy nebyly příliš dostupné.

Léčí pouze to, co ji řeknete. Po ničem jiném se nepídí. Takže pokud Vám nic moc není, tak neublíž

V pohodě...

Příjemná a ochotná lékařka