Odborný lékař neurologie
Studentská 641, Bohumín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Odborný lékař neurologie Jiný

Z návštěvy pana lékaře jsem velice spokojená .Je poctivý , informativní ,komunikativní .Je jeden z málo lékařů co mě vyslechl a neřekl mi že jsem hypochondr. Konečně mi někdo pravdu věřil a pomohl .Pan doktor je velice dobrý a profesionální člověk . Nechápu negativní recenze .A to že čekáte dlouho a nadavate na to nechápu .Měli by jste si uvědomit že pan doktor vás vezme ihned a bez objednání .Někde jinde čekáte 4 měsíce i víc než váš vezmou .A poprvé za celou dobu jsem byla vyšetřena přístrojem který má u sebe ordinaci .Já tuto návštěvu hodnotím kladně a děkuji mockrát za váš čas a péči .S pozdravem Mosinschii Andrea

Umístění: Odborný lékař neurologie

Pan doktor na svém místě pečlivý a rychlý pravda občan to trvá než člověk dojde na řádu ale za to nemůže nikdo je to proto že se věnuje svým pacientem do podrobná mohu doporučit i na email podepíše rychle a ještě vám napište přijďte vyšetřime ihned žádná čekací lhůta za mně šikovný doktor děkuji za vše s pozdravem Filip Merfort

Umístění: Odborný lékař neurologie

Bohužel, čekala jsem od pana doktora více. Pochopení a snahu o diagnózu. Vzhledem k negativním vyšetřením mi asi můj problém úplně nevěřil. Pan doktor si na pacienta udělá dost času, ale měla jsem spíše pocit, že odbíhá od daného problému, nesmyslně vtipkuje a udílí nesmyslné rady. Na vyšetření jsem čekala asi 4 hodiny. Někomu může tento přístup vyhovovat, ale já byla zklamaná.

MUDr. Boris Milberger

Anonym, chybí příjmení nelze ověřit fakta.Objednací doba u nás nula dní.Pacient vyšetřen ihned bez objednací doby, včetně EMG/EP, ultrazvuku apod. Objednací doba v Ostravě 1 až 1,5měsíce.Sama pacientka uvadí , že všechna vyšetření měla normální.

Pan doktor je specialista na svém místě. Škoda, že takových není více.Skvělý lékař pacientům se maximálně věnuje .Já jako pacient s ním mám ty nejlepší zkušenosti a mohu ho jen doporučujit. Jsem rád, že jsem takového lékaře sehnal.

Pana doktora znám jako zodpovědného lékaře v jeho přístupu k léčbě svých pacientů, navíc jako zkušeného odborníka. Mou babičku, která má problémy s páteří a je téměř nepohyblivá, ochotně navštívil v jejím domově, ošetřil ji, zajistil další vyšetření a velmi jí tím ulehčil v její nemoci.

Pan doktor Milberger je velice pečlivý, příjemný a trpělivý. Hodně mi pomohl.
Odborná vyšetření, která jsem potřeboval, mi provedl při obvyklé návštěvě, bez předchozího objednání, které je běžné u ostatních odborných lékařů.

Mohu vřele doporučit
Petr Teichmann

Navštívila jsem MUDr. Milbergra na základě doporučení mých známých po prvním epileptickém záchvatu s generalizovanými křečemi. Byla jsem však velmi rozčarována. Byl nevrlý, nepříjemný nerudný člověk, stále mně okřikoval, že "to musí napsat", když jsem se chtěla na něco zeptat, vůbec mně nepustil ke slovu, hned mne okřikl ať si to přečtu na internetu. Dnes mi dokonce přišel dopis z dopravního inspektorátu o odnětí řidičského průkazu. Stejně momentálně neřídím, ale mohl mně na to alespoň upozornit. Neudělal mi žádná vyšetření, o nichž se píše na internetu, kde mi sám doporučil hledat, vůbec nic. Čekala bych od něj, že mne minimálně pošle na vyšetření magnetickou rezonancí, ale vůbec nic. Už bych k němu v žádném případě nešla. Rozhodně nedoporučuji. M. Komárková

MUDr. Boris Milberger

Návštěva paní Komárkové proběhla klidně nekonfliktně, žádné otázky neměla, žádné další vyšetření si nepřála, a nebylo ani indikované. Byla vyšetřená za hospitalizace 10/2015 ,EEG,CT mozku...na neurologické klinice FN Ostrava,kde jí byl uložen zákaz řízení motor vozidel na 6 měsíců, byla tam o tom poučená, Já jsem ji ihned při její návštěvě 25.11.2015 provedl neurosonologické vyš. mozku a krčních tepen ihned ve své ambulanci, které nebylo provedené za hospitalizace. Donesla mi kopii propouštěcí zprávy, bez obálky, kde je zákaz řízení motorových vozidel na 6měsíců. U mne podepsala nález, kde byl zákaz řízení motorových vozidel. MR mozku nebyla nutná (neudělali a nedoporučili ji ani FN Ostrava) a ani o ní nepožádala mne. Já jen provedl zákonnou oznamovací povinnost, nezpůsobilost k řízení motor. vozidel , na což reagovala až doma po odevzdání ŘP zpětně tímto nekorektním vyjádřením, nepravdivě, v ordinaci probihalo vše v přátelské atmosféře,s úsměvem, mohu doložit AV záznamem a propouštěcí zprávou Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba a NA Bohumín s podpisy paní Komárkové. Nesouhlasím z těchto důvodu s nepřesnými a nepravdivými údaji paní Komárkové Mileny a znamylekar.cz.

Práci dr. Milbergera hodnotím velmi pozitivně a přístup ke mně coby pacientovi je od něj i jeho sestřičky na velmi vysoké úrovni. Více takových výborných lékařů!

35 let mě léčila jeho otec na hvězdičku. Takřka po dvouleté péči pana doktora Milbergra mohu jenom potvrdit,že skvěle pokračuje v rodinné tradici. Jeho péče, diagnostika a snaha vždy pomoci a poradit v nelehkých chvílích těžko hledá konkurenci.I když je to hodnocení lékařky, musím se zmínit i o sestřičce Warszeszkové, s kterou tvoří opravdu dobrý tým. Kéž by byl člověk vždy takto spokojen....

Připojuji se k těm pacientům,kteří navštěvují a hodnotí práci doktora Milbergera pozitivně a zároveň konstatuji,že přístup ke mně jako k pacientovi je od doktora i jeho personálu na velmi vysoké úrovni.
Rovněž vybavení ordinace snese profesionální měřítko.
K názorům ostatních pacientů na dlouhé čekací doby snad jen tolik,že neurolog není o tom aby během dvou minut po vyplazení jazyku nabídl aspirin,diagnostikoval chřipku a do ordinace zavolal dalšího. S pozdravem Ondřej Vystavěl

32 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Jsem 5roku po operaci krční páteře ,mám mezi 5 a 6obratlem titanovou destičku.Ted mě začala bolet bederní páteř a nechtějí to operovat,že je to na špatným místě,jak mě začne herečka bolet bolí mě i žaludek je to možné?jJsem diabetická na inzulinu.Jaky si mám vzít lék od bolesti moc toho nesnesu Ibalgin nesmím.Jsem alergie.na acylpyrin.

Vhodný a účinný jsou kapky Metamizol, nedráždí žaludek, pokud nejstě na něj alergická

MUDr. Boris Milberger

Dobrý den, už zhruba rok necítím po probuzení ruce, nemám v nich cit, jsou ztuhlé a trochu bolí, když chci udělat např. pěst
Taky mívám občas závratě, ale to mám od mala, kvůli nízkému tlaku
Je mi 22 a dost mě to ráno obtěžuje.
Děkuji za odpověď.

Potřebujete EMG u neurologa