Soukromá zubní ordinace
Hálkova 11, Praha

Navštívila jsem pana doktora na doporučení již před lety. Můj první dojem byl šok - pozitivní. Nechtěla jsem věřit, že jsem přišla k tak skvělému, lidskému člověku. Vše doprodrobna vysvětlí, má pochopení pro neřesti nás ostatních a neexistuje aby z lidí tahal peníze. Vždy se snaží zub zachránit jak to jen jde a za ta léta jsem ho neviděla zachmuřeného. Pane doktore, vím, že si zasloužíte odpočinek, ale vydržte to prosím ještě chvilku. Jste nenahraditelný !!!

asi nejlepší lékař, co jsem zažil, chodím k němu už přes 15let a pomohl vždycky se vším(a dobře)

Nemohu nepřidat svůj názor. K panu doktorovi jsem začala chodit s velkými problémy před 31 lety, když nad stavem mého chrupu tehdejší obvodní lékař lámal hůl. Pan doktor vždy říkal..."BUĎTE RÁDA ZA KAŽDÝ VLASTNÍ ZUB",a také mě tím způsobem ošetřoval. Myslím, že jenom díky jeho péči, jsem se dožila alespoň s částí vlastních zubů 64 let. Tehdy před lety to vypadalo poměrně beznadějně. Navíc byl ke mě vždy seriózní i po finanční stránce, což dnes není ani zdaleka běžné. A sestřička Růženka? Pravá ruka pana doktora...šikovná, schopná, spolehlivá. Kdyby bylo takových lékařů a sestřiček víc...

Nejlepší pan doktor! Já i celá rodina k němu chodíme už řadu let a jen trnu, kdy mi odejde do důchodu. Nikdy se ho nebojím, vždy mi pečlivě vysvětlí, co bude a nebude dělat, co bude a nebude bolet a i když jsem u něj už bolesti prožila dost, vždy k němu jdu ráda, popovídám si i s úžasnou sestřičkou. Nesmím opomenout, že je pan doktor lidský a nesnaží se z pacientů vytahat poslední peníze. Je lidský, víc takových!!!!
Kalecká

Jako dítě jsem získal panickou hrůzu ze zubařů díky školnímu dentistovi kam jsme povinně docházeli. Ve svých cca 40 letech jsem se dostal k panu doktorovi Kostovovi a po cca 12 leté spolupráci s ním jsem se strachu zbavil. Je to úžasný lékař i člověk. Dokonalou ordinaci doplňuje také skvělá sestřička paní Růženka, která mu asistuje už téměř 30 let. Oboum moc děkuji a smekám před nimi. Člověk nemá jen veřejně nadávat ale i chválit. Děkuji moc vaši za péči.

Telefon: +420 261 006 386
Telefon: +420 296 202 092

Pan doktor Kostov je skvělý profesionál a současně lidsky umí pochopit "druhou" stranu v zubařském křesle.
Jsem mu moc vděčný za sebe i manželku. Paní asistentka je také úžasný člověk a umí !
Bohužel je ale nemohu na telefonu sehnat a na slepo jet do ordinace se mi zatím nechce. Nemá prosím někdo informaci o stavu ordinace ??

zubař na svém místě, pečlivý, poctivý, milý a vstřícný

Pan doktor Kostov, je skvělý nejen lékař, ale i člověk. Chodím k němu více jak 30 let.Odnaučil mě bát se zubaře. Mám však další strach, a to z toho, že by nám měl za nějaký rok odejít do zaslouženého důchodu a co s námi???
Nesmím zapomenou i na sestřičku Růženku, které je jeho nedílnou součástí, je velice milá a vždy ochotná pacientovi vyhovět.

Je prostě nejlepší!!!!!