Psycholog, Psychoterapeut Více

České Budějovice, Praha 2 adresa

Přijímám: dospělí

Cílené psychodiagnostické vyšetření (dle rozsahu vyšetření) od:

Individuální konzultace - dohodou +15 Více

Koučink – dohodou

Krizovou intervenci

Lektorská činnost - dohodou

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

CROS - Centrum rozvoje osobnosti a skupin; Soukromá psychologická, terapetická a koučovací praxe
Husova 9,, Praha

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Soukromá psychologická poradna

Jsem psycholog s dvacetiletou praxí, poradce, lektor, trenér, akreditovaný kouč ve vlastní soukromé praxi. Specializuji se na zvládání situací vysoké ...

Léčené nemoci

• Životní krize, krize v osobním nebo partnerském životě
  • Traumatické zážitky (např. úmrtí blízké osoby, životní pohromy)
  • Vztahové problémy (např. partnerské, sourozenecké, mezigenerační
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Soukromá psychologická poradna Životní krize, krize v osobním nebo partnerském životě

S panem psychologem mám velice dobrou zkušenost, je empatický a zároveň profesionální, na sezení jsem se vždy cítila sama sebou a respektovaná. Pomohl mi zklidnit mysl v náročném období a získat nový pohled na některé kostlivce ve skříni. Určitě doporučuji.

Děkuji.

Umístění: Soukromá psychologická poradna Psychologické poradenství a terapii - dohodou

Konzultaci u pana Jägera mohu vřele doporučit. Pomohl mi v nešťastném období a otevřel mi oči v mnoha aspektech osobního a vlastně i pracovního života. Byla to pro mne taková intenzivní cesta k sebepoznání s důrazem na sebeúctu a sebelásku a pan Jäger pro mě byl na této cestě výborným průvodcem. Děkuji.

Děkuji.

Velice si vážím toho, že jsem mohla navštěvovat ordinaci pana Mgr. Jägera. Pomohl mi při práci na sobě i v životní krizi. Je to velmi empatický, zkušený a odborný terapeut.

Děkuji.

Pana Jägera mohu komukoliv pouze a jenom doporučit. Pomohl nejen mně, ale i celé mé rodině řešit a vyřešit vzniklé problémy, najít k sobě cestu, nalézt pozitivní vztah k sobě samým, naučit se správné vzájemné komunikaci, přijmout vlastní odpovědnost a zdravě se vymezit vůči druhým. Je to skvělý přítel do nepohody, jemuž je lepší se svěřit než jakémukoliv nejbližšímu příteli. Ví totiž jak na to - má horu zkušeností, znalostí, nadhled, inteligenci a smysl pro humor! Neváhejte!

Děkuji.

Umístění: Soukromá psychologická poradna Depresivní stavy (např. smutná nálada, ztráta energie, ztráta smyslu života, apod.)

Určitě doporučuji, pomohl mi s psychickými problémy, depresí.

Děkuji.

Pan psycholog je mily, empatikcý, naslouchá a nesoudí. Vede klienta k tomu, aby si sám našel postupně a nenásilně cestu k řešení problému. Velmi mi pomohl ve vztahu k dětem i sobě samé. Doporučuji.

Děkuji

Skvěly člověk, který mě empaticky a odborně vedl k vyřešení letitého a komplkovaného vztahu s dětmi a ke správné komunikaci s nimi.

Děkuji

20 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den jmenuji se Lubomir.
Prosim vas o vaš odborny nazor.
Podle neurologa mam Tetanii a Panickou poruchu mam to již zapsano ve zdravotni kartě.
Je mi 35 let a toto zjištěni mi bylo diagnostikovano ve 30 po velkych potižich se zady a hlavou.
Některe syndromy jsem na sobě začal pozorovat už ve svych 15 letech schudli mi nohy,ruce,nadměrne poceni strach z važne nemoci a začal jsem citit pulsovani v lytcich toto je pravě věc o ktre jsem se ani nedočetl na diskuznich forech a nahani mi hruzu ale i dalši přiznaky ktere přetrvavaji dodnes.
Ve 23 letech jsem začal z podnikanim nakup a prodej textilu takže hodně prace stresu a řizeni dodavky zatim ještě pokračuji ale již zdaleka ne v takovem nasazeni. Od mych 30 let co mi byla diagnostikovana Tetanie a Panicka porucha se semnou obvodni lekař moc nebavi o ruznych problemech se kteryma za nim přijdu většinou odvrkne to mam taky a vickrat do roka,to nic neni atd. Neurolog se jenom zasměje a řekne tetanie pijte magnesium.
Nikdo mě na nic neleči taže mi nejspiš nic neni. (Jsem zoufaly)
Co mě ale nejvice trapi jsou pochudle končetiny ruce i nohy pulsovani v lytkach někdy když mame oslavu a přeženu to z alkoholem druhy den moje pulsovani v nohou hlavně lytcich je tak nesnesitelne že se bojim, doslova mi trha v nohou když se nato divam tak jakobych tam něco měl pod kuži. A ted se mi dotoho přidalo paleni kosti sekundarně střidave bolesti v kostech střidajici se pichanim v kostech hlavně nohy. Prosim vas poraďte mi moc vam budu vďečny za každou informaci a radu. Děkuji z pozdravem Lubomir

Dobrý den, pane Lubomíre. Vzhledem k vámi uváděným diagnózám, subjektivním somatickým potížím, stresu z podnikání, apod., bych vám doporučil vyhledat odborníka na duševní zdraví (psychologa, psychiatra) ve svém okolí a sním osobně konzultovat své svízele, které popisujete. Přeji vám, ať brzo najdete odborníka, se kterým budete moci hledat řešení vašich obtíží.

Mgr. Bohuslav Jäger

už cca 2. rokem mě trápí velká únava a občasné bolesti hlavy. Byl sem na vyšetření u praktického lékaře, ale po vyšetření a odebrání vzorků krve, kdy všechno bylo v pořádku, se kromě předepsání aulinu můj problém nikam neposunul. Změnil sem stravování, přidal pohybové aktivity a snažím se dodržovat pravidelný spánkový režim, ale za několik měsíců sem nepoznal ani drobné zlepšení, poslední dobou to jde možné ještě k horšímu. Chtěl bych se proto prosím zeptat, zda mi můžete doporučit nějakého odborníka z Olomouce, který se touto problematikou zabývá?

Děkuji.

Dobrý den. Bohužel ve vámi poptávaném regionu nepůsobím a nemám takový přehled, abych vám mohl doporučit konkrétního odborníka. Děkuji za pochopení. Zkuste vyhledat psychologa a s ním hledat možnosti řešení dlouhodbé únavy, ap. Přeji vám ať brzo najdete pomoc, kterou hledáte.