Pan doktor Picka je skutečně nejlepší lékař, jakého jsem poznala. Je to neskutečně milý a laskavý člověk, který dokáže trpělivě vyslechnout a odpovědět na jakoukoli otázku. U něj se člověk vždy cítí příjemně bez pocitu studu nebo trapnosti. Gynekologické prohlídky nejsou zpravidla to, na co se ženy těší, ale s jeho obrovskou ohleduplností a citlivostí nejsou ničím nepříjemné. Provedl mě třemi těhotenstvími a s snad jen díky němu vše proběhlo v klidu a v pohodě. Myslím, že je nutné touto cestou pochválit i jeho sestřičku, paní Pickovou, která nejenže je také velmi příjemná, ale dokáže si práci a objednávání pacientů zorganizovat tak, že se zde v čekárně opravdu nečeká a objednaná hodina platí s velkou přesností. To si myslím ocení každá žena nejen na konci těhotenství, kdy kontroly probíhají po týdnu.

Vynikající doktor, dělá vyšetření i nad rámec svých povinností, laskavý, citlivý. Přístup sestřičky taky velmi lidský.

I já se musím přidat ke kladným hodnocením tohoto !!VÝBORNÉHO !!gynekologa. Jsem mladou slečnou a chodívala jsem k jinému gynekologovi blíž svého bydliště. Ten se ovšem ukázal ne moc dobrým, tudíž jsem potřebovala jiného. A na radu mé mámy jakož to jeho pacientky z mládí kdy nemohla mít děti a měla určitě problémy bránící těhotenství s pomocí pana doktora tehdy pana primáře porodnice v Třebíčí, vše zvládla a má už dnes tři dospělé zdravé děti za které vděčí jemu a jeho LIDSKÉMU přístupu k ženám..

X

Naprosto úžasný lékař, velký odborník a citlivý člověk. Pro mnohé ženy je návštěva gynekologie "nutné zlo" případně i nepříjemný zážitek, u pana doktora Picky se však není čeho bát, protože jeho přístup je velmi profesionální a zároveň osobní a milý. Jsem moc ráda, že mám takového lékaře! Jsem jeho pacientkou už pět let, ikdyž v podstatě mne zná od narození - byl porodníkem mojí maminky :-)

Dneska jsem byla u pana doktora poprvé pač ten můj má dovolenou. Jsem naprosto spokojena s přístupek sestřičky i pana doktora. Krásný přístup. :) Pan doktor je naprosto skvělej. :)

Mohu jen doporučit. I když to není mladík, svoje vrásky vyvažuje zkušeností. Nikdy se nezachoval nevhodně, umí člověka potěšit a nikdy jsem neměla obavu se na cokoli zeptat.

C

Jedinečný lékař, skvělá jeho paní coby sestřička. Kéž by byli nesmrtelní a mohli se starat ještě i o mé malé dcery a dcery jejich dcer.... Děkujeme týme! Za všechno, co pro nás děláte. Vážíme si Vás i Vaší práce.

Vynikající lékař, k pacientkám je vždy velmi příjemný.Hodně mi pomohl po psychické stránce, když jsem prodělala hysterektomii. Tehdy byl ještě primářem. I přístup sestřiček byl velmi lidský a profesionální. Díky vám za to.

Pan doktor Picka je prostě super. Díky jeho péči mám 2 krásné zdravé dcery!!

Moje maminka díky panu doktorovi měla nás, tři děti, mě když začly problémy, přešla jsem k němu a nyní jsem také těhotná. Velice milý, lidský a ochotný člověk, sestřička také milá a přívětivá.