Doc. MUDr. Bohumil Soukup

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Úraz a neschopnost léčby předešlého lékaře

Jedná se o špičkového lékaře! Předešlí lékaři (chirurg a následně i ortoped) nebyli schopni správně diagnostikovat a vyléčit úraz mého kolene. Předešlá operace a léčba byla jen ztráta času a prodlužování bolestí. Až když jsem navštívil pana Doc. MUDr. Bohumila Soukupa, bylo hned jasno. Poškozený křížový vaz a nutná jeho plastika. Operace proběhla na klinice Dr. Pírka. Ve srovnání s předešlou operací se jedná o špičkové pracoviště, kde následovala výborná pooperační péče. Nyní je to cca 4 měsíce po operaci. Noha je sice ještě zesláblá, ale koleno již při běžných činnostech konečně nebolí. Tohoto lékaře mohu jen doporučit a tímto mu moc děkuji!

Umístění: pirkovo sanatorium kontrola po operaci

Dr,Soukup je dle mého velmi dobrý a zkušený operatér, ale nedostatky vidím v komunikaci s pacientem, celkem nic neřekne, informaci nepodá a na otázky odpovídá jednoslovně, spíš za něj mluvila zdr. sestra. Taky mě překvapilo, že po operaci se ani jednou za 14 dnů nedokázal za mnou přijít podívat, což vnímám velmi negativně, přece operatér by měl svého pacienta aspoň jednou navštívit.

Opravdu ten nejlepší ortoped co jsem zažila. (A to, že jsem jich už oběhala..) Jsem 14 dní po operaci předního křížového vazu na klinice dr. Pírka v MB. Pan docent Soukup skvělý doktor. 8 let mi žadný jiný doktor nedokázal diagnostikovat prasklý vaz v koleni až on. Naprosto profesionální přístup. Klinika, sestřičky, fyzioterapeuti na jedničku s hvezdičkou, opravdu. Doktor co nic nezanedbá, naprostá spokojenost. Jinýho ortopeda už bych nevolila je to opravdu pan Borec s velkým B. :) Jsem po vyndání stehů, koleno ohýbám nad mé očekávání a za pár měsíců už snad bude po 8 letech klid, žadné sportovní omezení .. už se nemužu dočkat po takové době. A to jen díky tomuto skvělému člověku jako je on. Jeden ze špičkových lékařů v naší zemi. Palce hore !!!

Noha jím udělaná běhá jako za mlada.

Pana docenta můžu všem vřele doporučit, zrovna tak Kliniku Dr.Pírka v Ml.Boleslavi, kde pan docent operuje. Jsem moc ráda, že se moje máma dostala do jeho péče, protože na Bulovce by čekala na termín operace ještě další nekonečný rok v bolestech a troufám si tvdit, že ani po operaci by pravděpodobně nebyla v takové kondici, v jaké od prvního dne byla díky skvělé práci pana docenta a také díky výborné péči milých sestřiček a fyzioterapeuta na klinice.

Dobrý den, super doktor. Názor na negativy. MUDr. Soukup je opravdu tak slabý lékař ??? Jeden z mnoha příkladů. Když se Radomír Šimůnek vrátil ze závodů ve Francii s rozbitým kolenem byl to MUDr. Soukup, který ho dal do takového pořádku, že se z něj následně stal mistr světa v cyklokrosu. To opravdu umí jen slabý ortopéd ??? Vojta

Nejlepší ortoped,přístup k pacientovi je nejzodpovdnější, jaký jsem kdy poznala. Pečlivý odborník s obrovskými zkušenostmi a prověřenými postupy. Skvělá práce rukou i hlavy!!!!

Jsem po operaci pravého kolene a jsem moc spokojen s celkovou lékařskou péčí.

Ahojte, u doktora Soukupa jsem byl již po 3, dělal mi 2x pravé a teď mám po třetí hotové levé. Dneska jsem 4 dny po plastice a doma už chodím bez berlí. nohu ohnu 70°. Nikdo lepší než je Soukup není

Super doktor. Velký odborník. Pro toto hodnocení jedno z mnohých důkazů. Uzdravený rukou tohoto lékaře byl Radomír Šimůnek , mistr světa v cyklokrosu. V dnešní době božský dar pro pacienty, slušný člověk.
Vojta Novák